Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 ra nem várom! Lehetek...

15 ra nem várom! Lehetek terhes? Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Január 18-án jött meg a menszeszem!! Január 27 én és feb 2 án voltunk együtt a parommal. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?? Mikor mutatja ki a teszt biztosra?? Jö időbe voltunk együtt?? Mit gondoltok sikerulhetet? Mikor teszteljek?? A beagyazodas minden esetben lehet érezni?? Mikor lesznek tünetek ha lesznek???
2013. febr. 4. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mikor tanuljátok meg hogy hogy nemvárt napon lehet tezstelni elsőre mert akkor nagyobb eséllyel mutatja ki babás vagy e vagy sem addig meg feleslegesen
2013. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni, akkor csak a maradt mensi után 1-2 nappal tesztelj, előbb ne.

Nem feltétlen érezhető a beágyazódás...

Amikor mi babát terveztünk, kb majdnem minden nap együtt voltunk, nem számolgattunk :)

Tünetek változóak... mindenkinél máskor jön ki... De a terhesség első 12 hete körül jelentkezhet pl fáradtság.

2013. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*kimaradt
2013. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes lehet, hogy összejött. De Szerintem csak akkor tesztelj, ha nem jön meg, vagy esetleg 1-2 nappal előtte, korábban nem igazán érdemes. A beágyazódást pedig az esetek többségében nem érezni. Van aki érez valamit, szurkálást, megjön érzést, esetleg jön kis vérvolt, de általában fel sem tűnik. A tünetek is változóak, de a klasszikus terhes tünetek is általában már az elmaradt menzesz után jelentkeznek.
2013. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak annyira kíváncsiak vagyunk. Ha most csinálok tesztett az biztos, hogy nem mutatna ki??? Csak akkor lehet tesztet csinálni ha nem jön meg??? Annyira indulunk már de 15 .e még olyan messze van....:-)
2013. febr. 4. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Most hova tesztelnél még? Mit mutatna ki? Az ég világon semmit. Majd ha 15.én nem jött meg, akkor másnap reggel tesztelj reggeli elsőből. A beágyazódást sokan nem érzik (én se éreztem semmit). Nekem tünetek a 6-7. hét körül kezdődtek.
2013. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak elkeseríteni,de igen kicsi az esély a babára ebből a két együttlétből ha középidőben volt péd akkor a 27.e túl korán volt a 2.a meg már későn.
2013. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó hozzászóló véleményét. Ha tankönyv szerint működik a szervezeted elvileg feb. 01-én lehetett pé, hogy akkor sikerüljön szívós spermiumok kellenek amik kibírták 5 napig, vagy szívós petesejt ami 2-án még megtermékenyíthető volt.
2013. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen kicsi az esély rá.És én nem is értem,hogy aki babát szeretne miért hetente van együtt a férjével/barátjával
2013. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!