Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes uh on mellsofali...

15hetes uh on mellsofali lepenyt irtak le ami a mehszajon is van. Pihenes ovintezkedesekkel tisztaban vagyok. Volt vkinek hasonlo dg. Mi lett a vegkifejlet? Feljebb kuszott, vagy maradt csaszar es nehez terhesseg? Koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az előző terhességemnél így volt, nekem is rálógott a méhszájra. De aztán feljebb húzódott, és minden ok volt!
2013. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12 hetesen derült ki (barnázás miatt rohantam be Uh-ra), hogy elölfekvő a méhlepényem. Most 29 hetes vagyok, és azóta tökéletesen rendben. :)

Izgulok, hogy mikorra húzódik feljebb, és initm beszélgetéseket folytatok a méhlepényemmel... :D

Az óvintézkedésekről:

Ne emelj - 12 kg-os kislányomat naponta hurcolom a lépcsőn is...

Feküdj, amennyit csak lehet - semmit nem tudok feküdni...

No szex - én ezt sem bírom...

Ne hajolgass - másféléves kislányom szétszórt játékai után óránként hajolgatok...


Kívánom, hogy Te is problémamentes légy!!!! :)

Tényleg, hogy vagy?!

2013. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet. 17 hetes vagyok. Nekem a hasam is fájdigál. Néha kicsit görcsös, mint amikor megakar jönni csak egy kicsit enyhébb. Szúró érzés is van és enyhe nyomás érzés. Ezt okozhatja a placenta rossz elhelyezkedése? Ti tapasztaltátok ezt?
2018. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!