Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KRIO avagy HUMANCELL? Ki...

KRIO avagy HUMANCELL? Ki melyiket választaná? Vagy nem is választanátok? Esetleg harmadik intézmény aki foglalkozik őssejt tárolással? Mennyibe kerülnek? Ki hogy van megelégedve?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem vetettem le a Lányomnál sem, most a másodiknál sem fogom!

Annyira gyerek cipőben jár ennek a felhasználása, hogy nem tudnak még vele gyógyítani!!!

Kérdezd meg a gyermek orvost, akit választassz, vagy a nőgyógyászod, hogy mit is tudnak vele kezdeni!!!

2013. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi a Kriot választottuk, az ügyintézés végig gördülékenyen zajlott, meg voltunk velük elégedve. 20 évig tárolják, ez került 320.000. forintba. Én úgy vagyok vele, hogy amit megtehetek a gyerekem egészségégért, azt megteszem. A tudomány nagyon gyorsan fejlődik, lehet, hogy amit ma nem tudnak gyógyítani az őssejttel, azt 5 év múlva tudják. De remélem kidobott pénz lesz.
2013. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ezt választottuk,talán a legolcsóbb,és nagyon kedvesek.

[link]

Nem kell előre fizetned semmit,amikor megvizsgálják a levett vért,elmondják az eredményt,és dönthetsz h kell-e vagy sem..és csak akkor fizetsz,sőt ha esetleg később kell az őssejt vmi betegségre(műtét),fizetnek a műtétbe 185.000 eurót.

2013. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi is a Krio-hoz szerződtünk.

Nekünk annyit mondtak, hogy részvénytársaság a minimum, amivel szabad foglalkozni, vagy nemzetközi hálózat áll a hátterében.

A Humancell úgy emlékszem csak Kft....én hozzájuk nem mertem volna, fontos hogy ne csak eltárolják, hanem meg is legyen x év múlva is...bár ez a Sejtbankosok vesszőparipája, ők mesélnek rémsztorikat, hogy volt már olyan cég, ami csődbe ment vagy csak simán elvesztek a minták...nem tudom mi az igazságalapja...


De szerintem a Krio Intézet jó, levétellel kapcsolatosan minden szuperül zajlott, árra már nem emlékszem, de fenn van a honlapon, a legdrágább (szövet és vér, 2 részletben tárolva) csomagot kértük, egyszeri díjjal és évente fizetjük rá a tárolási díjat...

2013. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Köszönöm a lepontozást, első voltam...
2013. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi a Kriot választottuk.

Ők tűntek a legmegbízhatóbbnak,minden gördülékenyen ment,elégedettek vagyunk.

2013. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Krio-hoz megyünk.Azt megengedhetjük magunknak. Illetve ezt sem nagyon, de ha egyszer szükség lenne rá és nem lenne, soha nem bocsátanám meg magamnak, hogy enniyt nem tudtunk rá áldozni. Emellett sztk-s orvoshoz járok, majd a félidő után fogadok csak, mert nem vet fel a pénzt bennünket. Szal kiszorítjuk rá! :) Ezt pont ma kaptam a kapcsolattartójuktól:


Ha 25.-hét előtt leszerződik velük az ember:


Most extra akcióként a 25 hét alatti kismamáinknak "koránkelő kedvezményt"

tudunk biztosítani minden csomagunk árából.

A kedvezmény: 1 db ingyen ultrahang vizsgálat, 1 doboz terhes vitamin, ill. ingyenes plusz szolgáltatás,

ami azt jelenti hogy nem egy, hanem 2 kapszulában tárolják a levett őssejteket.

Klasszikus Csomag


A csomag költsége 149.000 Ft (4D ultrahangkedvezménnyel), amiben benne van a gyűjtő szett, a vérvétel, az analízis, a fagyasztás, szállítás, és az első éves tárolás költsége. Az első év után a további tárolás éves díja 12.500 Ft.


Hát ennyit tudtam én esetleg segíteni. :)

2013. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

nem pontoztam le senkit bocsi

2013. febr. 7. 18:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Sejtbankosok vagyunk. én a humancellt azért zártam ki mert magyar. :S
2013. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]

Mi is őket választottuk. lehet részletre is fizetni.

2013. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!