Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten érdemes szülész...

Hányadik héten érdemes szülésznőt felfogadni?

Figyelt kérdés
34-35.héten is elég?
2009. szept. 5. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi kb a 30. hét körül kerestük meg.Igaz nekem a magas vérnyomás, vizesedés miatt már problémás volt a terhesség, a 33.héten már 4 napot bent is töltöttem és jó volt hogy a szülésznő sokat rám nézett.Végül 37.héten szültem.Ha nincs probléma szerintem elég igen a 34-35.héten az NST előtt.(mert általában az NST-re soron kívül visz majd a szülésznőd)
2009. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. szept. 5. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
én a 20 héten beszéltem vele, hogy elvállal e, mivel igen sokan felfogadják! és utána a 35 héten találkoztam vele először.
2009. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 30. héten beszéltem vele először, még azon a héten mentünk szülőszoba látogatásra. Azóta pedig 1-szer találkoztam vele 36 hetesen átbeszélni a szülést, kórházi csomagot, homeopátiát stb.
2009. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!