Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Töredezett méhlepény - volt...

Töredezett méhlepény - volt valakinek ilyen terhesség alatt? Mi okozta? Lett baja a babának ebből kifolyólag?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az orvost kérdezd!!!
2013. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bunkó válaszolók kíméljenek!!!!!

Egyértelmű, hogy az orvossal konzultáltam ezügyben, csak tapasztalatokra voltam kíváncsi, nem pedig bunkó megjegyzésekre.

2013. febr. 8. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tapasztalatom szerencsére nincs benne, de úgy tudom, hogy a töredezett méhlepény a meszesedésre utal. Biztosan semmi baja nem lesz a babádnak, de kérdezd majd meg az orvost, hogy ez a töredezettség milyen fokú nálad! Hány hetes vagy?
2013. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

19. hetes, szóval még meszesedés korai lenne-szerintem. A 18. hetes genetikai uh-on a doki nem szólt erről (lehet, hogy nem vette észre?). Pár nap múlva voltam 4d-s uh-on és ott azt mondták erre, hogy töredezett a méhlepény, amit valamilyen vírusfertőzés okozza vagy okozta. Vérvételből majd kiderül, csak sajnos 2 hét múlva lesz eredmény.

Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam/vagyok mások tapasztalatára, akik voltak már ilyen helyzetben...


Köszi, hogy válaszoltál :-)!

2013. febr. 9. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia ismét! Majd írd meg, hogy mi lett az eredménye a vérvételednek, és hogy mit mondott az orvos! Amíg nem voltam én is terhes, azt hittem, hogy a terhesség csak egy mindennapos dolog. De annyi mindenre kell figyelni. Nálam is nagyon sok probléma volt, de te ne aggódj, nem lesz semmi baj! Majd írj, és ne idegeskedj!
2013. febr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben... :-)!
2013. febr. 12. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!