Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim megvizsgált 36 hetesen...

A dokim megvizsgált 36 hetesen, azt mondta kicsit nyitva vagyok, de alig észrevehető. Másnap reggel kicsi barnás folyásom volt, ez nyákdugó, vagy a vizsgálat miatt volt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyákdugót tuti, hogy felismered, mert olyan állagú mint a tojásfehérje, nyálkás, nyúlós,átlátszó, vagy enyhén véres.
2008. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, ha véletlenül elindulna a szülés akkor is teljesen makk egészséges gyermeket fogsz a világra hozni, mert a könyvek és az orvosok is azt mondják, hogy 36-37 hetesen szűlni már nem igazán számít koraszülésnek. A tüdeje is már működik és minden más szerve is. max néhágy dkg-mal kisebb és így könnyebb a szülés. De szerintem még tuti húzod kb 2 hétig az meg tökéletes. Én nem vagyok orvos de ne aggódj sztem így van. Én 27. hétben vagyok és én is mindig attól parálok, hogy ki ne nyíljon a méhszájam de sajni nekem még bőven van időm úgyhogy jogosan félek!gratula a hamarosan elérkező kisdedhez!
2008. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Nekem 4 hete a 35. héten született meg a fiam majdnem 3 kg-al.Teljesen jól van.Ne izgulj!

2008. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!