Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, erre az iszonyatos...

Kismamik, erre az iszonyatos derékféjésra van valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Egy 15 perces séta tönkrevágta a derkam, se ülni se feküdni nem birok, az álldogálásba belesajdul a lábam...

2013. febr. 9. 10:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogy ezt hogy tudtam így elírni, katasztrofális a helyzet, már írni se tudok a derékfájástól!
2013. febr. 9. 10:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a meleg zuhany jött be,csak a derekamra engedtem egy darabig és el lazultak az izmaim.Sajnos lesz még párszor ilyen!

Hány hetes vagy?

2013. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha zárt vagy még, és a doki nem tiltott el a fürdéstől, akkor bátran vegyél egy kellemes meleg vizü fürdőt

egyébként a derekadra otthon tekerhetsz pokrócot, hogy ne fázzon meg.

én mindig viseltem derékmelegítőt és hosszú trikót is, ha kimentem a lakásból

2013. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kinesio taping...én ugyan lecsúsztam róla, mert már megszültem mire rátaláltam, de nagyon szívesen kipróbáltam volna, mert pontosan tudom miről beszélsz!


Nézd meg, a legutolsó videó!


[link]

2013. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokat használt a Lózselé ( Pferde gel ) Ki van feküdve az ágyam és nem csak a derekam sajgott, hanem a forgóm is. De egyébként, ha sokat mozogtam annak ellenére hogy fájt egy idő után bemelegedett és jobb lett. 32 hetesen még biciklizek, az állatainkat gondozom stb. Mindent megcsinálok ugyan úgy, mint mikor nem voltam terhes. Ez az igazi titka annak, hogy ne legyen " terhes " a terhesség.
2013. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt lehagytam, hogy 32 hetes vagyok.
2013. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!