Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire jó orvos Dr Hajdu...

Mennyire jó orvos Dr Hajdu Gábor Főorvos?

Figyelt kérdés

A XIV kerületi egészségházban és az Uzsoki kórházban rendel.

Mennyire jó orvos? Mennyit adtatok neki szülésnél? Minden információ/ negatív és pozítiv is/ érdekelne.


2008. jún. 5. 08:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én nagyon negatív leszek, előre szólok. Nála születtem, egészen tavaly nyárig hozzá jártam, és 30 vagyok.. tehát sokáig.. amíg rákszűrés a legnagyobb dolog ami miatt nőgyógyászhoz megyünk, addig minden orvos jó.. Nos nekem tavaly átjárhatósági vizsgálatot kellett csinálni, merthogy nem akart a baba összejönni másfél évig.. minősíthetetlen volt, ahogy viselkedett! Eleve betett egy aznap hajnalban szült kismama mellé, akinek betolták a babáját mellé, pedig tudta, milyen vizsgálat vár rám.. majd utána délután 2-ig ott ültem az ágyon, vártam, hogy történjen már valami, se nem ettem, se nem ittam, nem lehetett, mikor megkérdeztem, mégis mikor csinálja meg, azt mondta, ha tudná jós lenne nem orvos. hát vártam.. aztán feltette a katétert, de semmit nem magyarázott el, hogy mi fog történni, majd lementünk a röntgenbe, felnyomta a kontrasztanyagot, kontaktált ott egy-két orvossal én meg közben mint valami hús feküdtem az ágyon és nem értettem az idegen szavakat. aztán kérdeztem, hogy mi lett az eredmény? válasz: maga is láthatja a monitoron.. mintha tudnám, hova kell eljutnia az anyagnak.. Majd mondta, hogy nem átjárható egyik petevezető sem.. jó, ez mit jelent? nagyjából tudom, de lehet gyógyítani?.. ezekre nem kaptam választ, mikor visszatettek a szobába, jött a nővér, hogy mi lett az eredmény? én mondtam, hogy egyik sem átjárható, halál sápadtan megsimogatott, hogy szegénykém.. lehet én vagyok naív, de akkor még mindig nem tudtam, hogy ez nem gyógyítható.. az orvos pedig semmit nem mondott!

Bocsánat, hogy ilyen hosszan írtam... Én azóta a közelébe sem mentem az Uszokinak.. Tele vajúdó és 1 napos gyermeküket szoptató anyákhoz betett úgy, hogy tudta, milyen vizsgálat vár rám és mikor megtörtént a legrosszabb, mégcsak nem is tőle tudtam meg, hogy ez nem gyógyítható és konkrétan csak lombikkal lehetek várandós!

2008. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ami veled történt, igazad van, hogy ezek után váltottál!

Köszönöm a választ!

2008. jún. 5. 17:52
 3/21 anonim válasza:
67%

Nagyon sajnálom azt a hölgyet aki ennyire negatívan reagált korházi bentlétéről és orvosáról. Úgy gondolom, persze nem vagyok pszichológus, de arra nem gondolt, hogy ő várt sokkal többet az ellátástól?

A szóban forgó orvos már 25 éve az orvosom, és soha nem tapasztaltam nála ilyen viselkedést, sőt mindent elmondott, hogy mi fog velem történni. Kétszer szültem nála, mindkétszer császárral, az életem mentette meg. Ha más korházba más orvoshoz kerülök ma már nem is élnék.

A korházi szobákat, ágyakat soha nem a fogadott orvos adja ki, hanem a szülészet vezetői. Kérhetett volna egy ágyas szobát is persze térítés ellenében és akkor legalább ez a panasza megszünt volna.

Nagyon nem szép dolognak tartom, hogy egy ekkora szaktudású megbízható és becsületes orvost kitesznek egy internetes oldalra, ha valaki nem ismeri egy életre elriad tőle, mert egy elnézést de "hisztis" hölgyemény ilyeneket ír róla.

2008. nov. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Az én lányomat megölte!!!
2009. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Sziasztok!


Dr.Hajdu Gábor Főorvos egy vérprofi,komoly szaktekintély, emberileg is.

Nem tudom elhinni, hogy bárkinek is baja essen a keze alatt.

Felháborító az előttem szóló:((

2009. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen valóban felháborító, de nem a válasz!
2009. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Engem el érni, privátban is. Azt aki a fentieket írogatja, más becsületébe gázolva, miért nem lehet?

Bár nekem írt privátban, és itt a válaszom:

Ha valóban tragédia történt, nagyon nagyon sajnálom.

De akkor le kell írni pár sorban mikor mi történt, mert azzal együttérzést válthat ki a sorok írója, nem csak félszavakkal dobálózni.

A barátnőm hozzájár, terhes, nála fog szülni és bízik benne,és már nem az Úzsokiban, de egy másik kórházban igen is dolgozik a Doktor Úr!

Ha az hibájából történne bármilyen tragédia, szerintetek hagynák dolgozni??

2009. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen sajnos csak félmondatokat lehet leírni mert nagyon nehéz. de sajnos igaz minden. A "dr úr" felületessége miatt meghalt egy harmadik gyermekét szülő anyuka. Igaz a felfüggesztés is, hiába terjesztenek mást a mentegetésére. Most már újra dolgozhat, de bűnügyi vizsgálat is folyik.
2010. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezeket Te milyen forrásból tudod?Ha ekkorát tévedett miért engedik újra dolgozni?
2010. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség megszakításom volt nála, minden rendben zajlott! Anyu orvosa, én csak kvázi oda csapódtam hozzá, annyi rosszat mondhatok mindössze, hogy meglehetősen "szétszort" és laza, elenged dolgokat a füle mellett, amik nekem mondjuk fontosak lennének. (apróbb panaszok, de ezek is panaszok) Én valamiért nem bízom benne eléggé. De ettől függetlenül, elhiszem, hogy profi, és tudja a dolgát!
2010. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!