Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyit mozog?

Normális, hogy ennyit mozog?

Figyelt kérdés

Tenap este óta be van indulva a babám!:) Máskor is sokat szokott mozogni, de tegnap vagyis ma hajnalban alig aludtam vmit tőle! VAn, hogy 5percig folyamatosan rúg, aztán egy fél órára abbahagyja, majd újabb rugások következnek!

MIÉRT? Tapasztalatok?


2009. szept. 5. 20:04
 1/3 A kérdező kommentje:
29 hetes kismama vagyok
2009. szept. 5. 20:05
 2/3 anonim ***** válasza:
háát igen,megy le a baba,csinálja a hejét..majd akkor fog megálni míg teljesen lent nem lesz.tudom nem kellemes..ez van,kitartás!
2009. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vok!ne egyél sok csokit mert attól is nagyon mozognak!mikor én ultra hangra mentem elötte fél órával csokit zabáltam,és akkor mindenét megmutatta.most 6 hós és le se lehet lőni!:D nincs olyan perc hogy nem rugdalózna,ne mozogna valamilye.alvás közben is 3.-4 körbe járja a kiságyat!
2009. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!