Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes elmondani, hogy...

Mikor érdemes elmondani, hogy babát várunk?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok, és csak a szüleim tudják, még nem mondtuk senki másnak! Azért félek mondani, mert annyi vetélésről olvasok, és aggódok, hogy nehogy túl hamar kürtöljem szét a jó hírt!

Egyébként teljesen jól vagyok, minden rendben, csak legszívesebben kikiáltanám az egész világnak, mert 2 évet vártunk Rá, és már készültünk az inszemre!


2009. szept. 5. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok! Szerintem tedd úgy ahogy érzed, ahogyan szeretnéd! Többek szerint a 12. hétig várni kell, titokban tartani, mert hogy addig még bármi történhet. Én is elhatároztam hogy így teszek, de végül a szülőknek a 7, a munkatársaknak és barátoknak a 10. héten mondtam el. Akkor már nagyon úgy éreztük a párommal hogy muszály megosztanunk az örömünket másokkal. Nem bántam meg, könnyebb volt így a lelkemnek, meg nem kellett folyton mentegetőznöm hogy miért nem teszek bizonyos dolgokat (bulizás, emelés, stb.) Végtére is baj bármikor történhet, ezt az ismerősök is tudják és nekem jobb így hogy ennyien szurkolnak hogy minden rendben legyen.
2009. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén 2 évet vártunk, egy inszemen már túl voltunk, amikor spontán sikerült.

A szülőknek, testvéreknek az elején elmondtuk, illetve én 2 legjobb barátnőmnek, mindenki másnak a 12. heti uh. után. Jah, még a főnökömnek is elmondtam a 6. héten + egy kollegának, mert táppénzre kellett mennem.

2009. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! Tégy belátásod szerint, de valóban igaz az, hogy jobb a 12. hét után. Én 8 hetesen elmondtam, utána elvetéltem. Most csak az tudja, aki rákérdez, pedig már kezd lassan nőni a hasam. Szóval én magamtól senkinek sem újságolom, úgy gondolom, senkinek semmi köze hozzá, hogy én és a párom minek örülünk. Persze velünk örül mindenki, aki megtudja, de én nem szeretek ilyesmivel dicsekedni.


19 hetes pocis

2009. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a rossz dolgokra gondolj, hanem a jókra! Ha úgy érzed mond el, akinek szeretnéd. És pozitívan állj a dologhoz!:-)
2009. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!