Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A marihuána túladagolástól...

A marihuána túladagolástól lehet vetélés?

Figyelt kérdés

#vetélés #marihuánatúladagolás
2013. febr. 10. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így akarsz elvetélni?Vagy csak elmélei a kérdés?Bár ígyis-úgy is gáz.Szerintem nem feltétlen okoz vetélést.
2013. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem is! De a baba biztos,hogy "sérült" lenne és azt senki se szeretné!
2013. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, füvezni sem szoktam, csak hallottam róla.
2013. febr. 10. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

érdekes,mikor feltesznek egy ilyen vagy ehhez hasonló kérdést,akkor a kérdező mindig mossa kezeit.....


ennél felháborítóbb kérdést itt még szerintem nem is olvastam,ez azt hiszem mindenkinél kiveri a biztosítékot

2013. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Kamu kérdés.
2013. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy vetélést okozna, valószínűbb, hogy fejlődési rendellenességgel születő babát "okoz".

Remélem, hogy tényleg csak kamu, vagy elméleti a kérdés, de nekem ilyenkor mindig gyanús, hogy az illető ilyen módon próbál megszabadulni a nem kívánt terhességtől.

2013. febr. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a marihuánát hogyan lehet túladagolni, mikor előbb-utóbb annyira belassul az ember, hogy max elalszik. Szerintem el sem lehet jutni addig, hogy 10-15 szál füves cigit szívjon el az ember.

Egyébként nem csak a terhes nőkre, de az egészségesekre is káros a marihuána. Vetélni nem hiszem, hogy lehetne tőle, bár ki tudja. Kemény drogosok is hoztak már világra babákat akiket meg aztán szedtek le a szerről és próbáltak helyrehozni.

Gusztustalan az egész!

2013. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ennyi kasu embert mint itt van...felesleges mit mondani erre mert én csak arra kértem BÁRKIT is hogy erre válaszoljon, nem feltétlenül egy konkrét esetre csak egy felvetett dologra ami érdekelheti az embert és szeretne többet tudni róla
2013. febr. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!