Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Salgótarjániak! Ti hol vásárol...

Salgótarjániak! Ti hol vásároltok a picinek?

Figyelt kérdés
Gondolok főleg a kocsira, meg ilyen nagyobb dolgokra. Köszi a válaszokat.
2009. szept. 5. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én babakocsit nem tudtam tarjánban venni, mások voltak az igényeim, ezért pesten vette. Kiságyat, kádat, pelenkázót, ollót, textilpelenkákat az Éviben az emeleten lévő baboltban. Kérésre olyat is hoznak ami éppen neincs, elvieg katalógusból is lehet választani. utazóágy is van, meg babakocsi is. cumisüveg, dm vagy tescó, babaruha pavilonsor (bár ez bezár sajnos) vagy tescó. Remélem tudtam segíteni.
2009. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra. Bocsi a gépelési hibákért.:-(
2009. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia én Hatvanban vettem kocsit de rucit + minden mást tarjánban!
2009. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. A babakocsi érdekelt volna főleg, de látom, nem csak én vagyok ilyen igényes. Jó babázást nektek!
2009. szept. 7. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!