Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik voltak négyes teszten...

Akik voltak négyes teszten (vagy kombinált, integrált teszten) milyen eredményeitek lettek? Volt, hogy el kellett mennetek utána amniocetézisre is?

Figyelt kérdés
Nekünk jó lett a 12. hetes tartkóredő eredmény, de ebben az évben töltöttem be a 35-öt, ezért csináltattunk egy 4-es tesztet, most várjuk az eredményt.
2009. szept. 5. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

39 éves vagyok és az első gyerkőcünket vártuk. Az orvosom tanácsolta, hogy a korom miatt csináltassak amniocentézist. Annak ellenére, hogy minden teszt, véreredmények tökéletesek voltak. Én Dr. Papp Csabát (genetikus) ajánlanám Budapesten a Baros utcában. Van magánrendelője is. Velem kimagaslóan kedvesen bánt és úgy döntöttem, hogy nála is szülöm meg a fiam, aki azóta már 6 hetes és teljesen egészséges kislegény.

Rettenetesen féltem mindentől. Amennyiben érdekel leírom, hogy milyen volt.

2009. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Szia. Én 3 hete töltöttem be a 35-öt, akkor már a 3. hónapban voltunk. Kértem kombinált tesztet, 1:27000 lett az eredménye, jó lett a tarkóredő is. Az orvosom ennek ellenére javasolja az amniot, mert szerinte a kombinált tesztnél nagy a hibalehetőség és az csak egy becsült arány. Van akinek rossz az eredménye mégis egészséges babája lesz és sajnos fordítva is igaz lehet. Az amnio 99%-os!
2009. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És voltál is már az amniocentézisen?
2009. szept. 6. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: hát nem voltam még amnion, egyenlőre én is vívódom még, odáig jutottam hogy bejelentkezem genetikai tanácsadásra, meghallgatom a szakembert és utána hozok döntést.
2009. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, én aki már túlestem rajta és biztosítalak titeket, hogy tőlem jobban senki sem félt tőle, azt tanácsolom, hogy csináltassátok meg az amniocentézist. Azt viszont jól gondoljátok meg, hogy hol és kivel.

Én jól döntöttem. Az orvos talán az egyik legkiválóbb genetikus az országban. Semmit nem éreztem csak a hideg fertőtlenítőt. Az egész nem tartott 1 percnél tovább. Ráadásul én még előtte annyira féltem, hogy jól felhergeltem magam és belázasodtam.

2009. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!