Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+1 hetesen egyértelműen...

11+1 hetesen egyértelműen terhes látszik, hogy terhes pocakom van. Ez normális? Nem korai?

Figyelt kérdés
Már nem csak én látom, hanem más is észre veszi, hogy babát várok. Egyértelműen látszik hogy terhes vagyok. Vékony alkat vagyok, nem tudom, hogy ez számít-e, de már elég nagy a pocakom. Ez normális? Tapasztalatok?
2013. febr. 10. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetséges! Mindenkinél más! Pl én 55kgval kezdtem ami szerintem elég kevés és igazán a 25héttől mondták hogy terhes vagyok mert ami addig feljött az inkább a combomra illetve a fenekemre ment! Szóval ha te még fogékony is vagy arra hogy hasra hízol persze hogy látszik! És csak úgy megjegyzésnek irigyellek én így szerettem volna hogy minél előbb észrevegyék:-) Boldog babavárást:-)
2013. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én ma vagyok 10 hetes és nekem is látszik rendesen :)

Én 53 kg vagyok és 170 cm.

2013. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok, még mindig sok ruhában nem látszik h terhes vagyok. eddig 5 kg ment fel. Nem tudom h hová.... Jó babavárást.
2013. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ezzel azt akartam mondani h mondenkinél más! Ez sem " normális" h még nem látszik!! :-)
2013. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már hamarabb látszott! Teljesen normális!
2013. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!