Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van Dr. Sápy Tamásról Debrecenben? Mennyit illik neki adni szüléskor? És szülés előtt, vagy szülés után szokás adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nem orvosom, de a barátnőm nála szült, és 100.000 -et adott neki a szülés után.Előtte kéthetente járt vizsgálatra hozzá, akkor nem adott.Egyébként nagyon jó orvos, alapos.Bár azt negatívumként hallottam róla, hogy sokszor nem lehet elérni telefonon, meg nem hívja vissza az embert.

Remélem segítettem.

üdv.

2009. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Bár az ára az sokkolt egy kissé, mert más orvosról úgy hallottam, hogy kb. 50ezret adnak neki.

De a többi az igaz. Tényleg alapos,rendes, jól elmagyaráz mindent, és nagyon nehéz elérni telefonon.

Voltam már néhány nőgyógyásznál, eddig vele vagyok a legjobban megelégedve. Még a páromnak is tetszik. :-D


Amúgy vajon nagyon gáz lenne, ha nem 100e-t adnánk neki, hanem kevesebbet, mert hogy én a vizsgálatokért is fizetek minden alkalommal, attól függően, hogy mit csinál. De 5ezernél kevesebből sose úszom meg... :-(

2009. szept. 7. 16:06
 3/3 anonim válasza:
Nekem kerek perec megmondta a héten hogy százezerért vállal egy szülést.
2010. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!