Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így is szívároghat a magzatvíz?

Így is szívároghat a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Az előbb felmostam meg takaritgattam és csak azt hittem hogy megizzadtam de mikor elmentem wcre eléggé vizes volt a tisztaságim! Kivettem és olvastam tegyek be papírzsepit! Mennyi idő után kell átáznia ha tényleg a víz az? Ha szívárog fekve is ugyan az a mennyiség szívárog mint állva? 38hetes vagyok
2013. febr. 10. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

én zsepit tettem be mert a tisztasági pont hogy beszívja és az nem jó!!!

10-20 perc alatt átázik akkor az lesz!


2 kisfiú anyuja

2013. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És fekve is ugyan annyira szívárog mint ha csinálnék valamit?
2013. febr. 10. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Először nekem is csak kevés volt! 2-3 óra múlva elöntött! Ha több is lesz akkor az az szerintem!
2013. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja a sok fekve öntött el! :)
2013. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok: na most miért lettem lepontozva??? csak tudom mit hogy kell, már 2x szültem és nekem a fogadott dokim ezt javasolta és a kórházban is ezt mondták.

Sokan bután gondolkodnak és tisztaságit tesznek be ami ugyebár beszívja a nedvességet... logika!!!

2013. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nem Én Pontoztalak Le! amúgy meg ha elolvasod azt írtam hogy kivettem és papírzsepit tettem be helyette!
2013. febr. 11. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!