Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijedtem! Tegnapi UH leletem...

Megijedtem! Tegnapi UH leletemen ez olvasható:II. -es harantfekves. Átlagos m. Vizter. I. fokban érett lepény a mellső falon. Malform. -ra utaló jel nem látható. Baj van?

Figyelt kérdés

27. hétben vagyunk és az igazság az, hogy naponta 3szál cigit elszívok.Nagyon szégyellem magam emiatt,próbálok tenni ellene.Lehetséges, hogy emiatt érettebb a lepény?



2008. jún. 5. 11:29
 1/10 A kérdező kommentje:
A doktornő szerint meszesedik a lepény,aminek később kellene meszesednie
2008. jún. 5. 11:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem szégyellheted magad,ha nem teszed le.

Olyan mintha a babád arcába fújnád a füstöt.

Nem tudom,hogy emiatt van-e a problémád,mindenesetre ásd el magad,ha erre sem vagy képes a gyermekedért!

37 hetes kismami

2008. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a cigitől meszesedik. Én is pont ezzel kapcsolatban akarok kérdést feltenni, mert nekem is érett (2-es)de én makk egészséges vagyok és nem dohányzok.

37 hetes k.mami

2008. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

37 hetes kismaminak: ilyenkor már nem gáz, ha II. fokban érett a lepény, hamarosan úgyis itt a szülés.

A kérdezőnek: az UH lelet tök normálisnak tűnik, de a cigit tedd le, mert koraszüléshez vezethet, ha hamarabb meszesedik a lepény, mint kellene.

2008. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon szégyelli magát de tudnátok ahova én járok UH-ra még várnak, mennyien mennek cigizni a rendelő elé. Engem az bosszant ha cigizik cigizzen otthon nagy hassal, de olyan helyen ahol nem lehet látni. Van aki 36 hetes és ott cigizik. Rengetegen cigiznek sajnos de ez az ők bajuk ha ezt akarják hát csinálják mi nem tudjuk őket befolyásolni mert úgy is csinálják. Bocsánat nem téged akarlak ezzel leszúrni hanem azt aki nem 3 szálat szív el hanem egy fél dobozzal legalább. 15 hetes kismama!
2008. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a 27. héten 0. fokban kellene érettnek lennie a lepénynek! gondoljatok bele, a 3. fokú a legérettebb, ami csak közvetlenül a szülés előtt normális.

neked még elvileg visszavan 13 hét!!! az egyik ismerősömnek is korán kezdett meszesedni a lepénye, koraszülött lett a babája.

100 százalék, hogy a cigi okozza, mert köztudott, hogy csökkenti az oxigénellátást!

beszélj az orvosoddal, hogy mire számíthatsz!

2008. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia! hát szerintem is lehetséges hogy a cigi miatt van! mielőbb beszélj az orvosoddal hogy mit tudnátok tenni azért hogy a kis bébi még legalább jó néhány pár hétig bent maradjon! nagyon szoritok neked és a babádnak!vigyázz magatokra és mostmár tényleg tedd le azt a cigit!üdv:17 hetes kismami
2008. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet még komolyabb baja is! Aki ennyire önző minek vállal gyereket! Mikor majd nézegeted az intenzíven,légzési nehézséggel, akkor fogsz igazán szégyenkezni, a baba elött! Rettenetesen dühít, hogy felelőtlenül károsítják egyesek olyannak a kis szervezetét, aki nem tehet róla, nem tud dönteni! Mit fogsz akkor szólni, ha beteg lesz?????????? Ez eg életre szól nem kilenc hónapra! Amúgy tudom milyen, terhességem elött napi egy dobozzal szívtam, amint megudtam, h terhes vagyok letettem, nem tudtam volna a saját gyerekemmel megtenni!
2008. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Hát ezt csak magadnak köszönheted. Én a terhesség elött napi 1-1.5!!!!!! doboz cigit szívtam el, amint kiderült, hogy babám lesz, azonnal leraktam a cigit. Most 25hetes a kis pocaklakóm. Szerintem ennyit ő is megérdemel, nem??!! Gondolkodj egy kicsit!!!Itt nem csak a Te életedről van szó...
2008. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A te életedről is szó van, cigizni még gyerek nélkül is igénytelen dolog. Hát még terhesen :(
2008. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!