Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgást érzek és terhess...

Magzatmozgást érzek és terhesség jeleit, de nincs mensesem, szoptatok és neg. Lett a teszt, menjek orvoshoz, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Ő lenne a 4.babám. Jelek: alhasi görcsök, hasnövekedés, mocorgás. Volt egy pár hete (kb. 3hónapja...) egy kis hányásos időszakom, de eszembe sem jutott, mert óvszerezünk folyamatosan. Valahol azt olvastam, hogy az idősebb terhességi korban előfordulhat neg. teszt. Valakinél volt hasonló? Ma ugrott be, hogy talán terhes lehetek mégis, mert a kádban feküdve a hasam ide-oda mászkált, a belek mocoroghatnak ennyire??? Nem hinném...valakinek hasonló?
2013. febr. 11. 21:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert ott biztosabban meg tudják állapitani az esetleges terhességet.
2013. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
csak szerdán rendel de már a szemem is rángatózik az idegességtől...azért kérdezem, hátha más is járt így
2013. febr. 11. 22:20
 3/26 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy majd mit mond az orvos. Akár baba is lehet.
2013. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Szia.

Igen azt jól tudod,hogy ilyen idős terhességet otthoni pisis teszt már nem mutat ki,mert már azt a magas HCG szintet nem bírja a teszt.Ilyenkor már vérből lehet csak kimutatni,na meg persze Uh-al!!És mivel már a 4. terhességed lenne,és mivel már 3 hónapja volt a hányásos időszak sztem nálad már belefér a magzatmozgás érzése is.

Szerintem simán lehet baba a dologban,de biztosat csak az orvos tud majd neked mondani.


27+6 hkm

2013. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
.
2013. febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A beleid is okozhatják ezt az érzést! Szoptatás alatt nekem is többször volt olyan, hogy olyan érzésem volt, mintha baba lenne újra a pocakban (persze tudtam, hogy nem, mert többszörös anyuka vagyok, de ilyenkor mindenkiben felmerül a baba gondolata)... Ha ez megnyugtat, mindenképpen menj el dokihoz!
2013. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Velem is ez volt és terhes lettem de nem kell megijedni
2013. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Van akinek pozitív lesz még ilyenkor is a teszt. Attól függ, hogy milyennel teszteltél. De nemsokára szerda, most már ki fog derülni hamarosan! Egyébként még talán a védőnőhöz elmehetnél egy szívhang hallgatásra, ha nagyon türelmetlen vagy.
2013. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Kb. idegösszeomlásom van :-)
2013. febr. 12. 14:29
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem csodálom. Várom a holnapi vizsgálat eredményét. Egyébként ha baba akkor az neked jó, vagy nem jó?
2013. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!