Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani megbízható 2 funkciós babakocsit? Újat szeretnék venni, májusi, első babámnak! Jó lenne egy kis segítség ezzel kapcsolatban!

Figyelt kérdés

Árat is írhatnátok mellé, ha tudtok! Kb. olyan 40.000ft körül van, amit rátudnánk fordítani!

Köszönöm előre is! :)


2013. febr. 13. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van és nagyon szeretem :)

[link]


Nem bolygókerekű, de az itteni járdákhoz az nem is lenne jó. Nem cipelem se buszra, se emeletre, úgyhogy nekem ideális, jó kis masszív gép :)

2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi is vidéken, családi kertes házban használnánk. Nem kell cipekednem és tömeg közlekednem vele nekem sem.


Az viszont fontos lenne, hogy az ilyen kocsikat összelehet kényelmesen úgy csukni, hogy egy átlag méretű kocsi csomagtartójában elférjen??


Nem hátrány a csecsemő babáknál, hogy az ilyen kocsiknak nincs merev mózesük?

2013. febr. 13. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég kemény az alja. Nekünk egy Corollánk van, simán befér a csomagtartójába.

Picit drágábban van mózeses ugyanebből a fajtából, és ennek bolygósíthatóak is az első kerekei:

[link]


Mindenképpen több típust is nézegessetek meg, mielőtt választotok, hogy kényelmes magasságban van-e a tolókar, mérjétek meg a csomagtartót is :)

2013. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Pierre Cardin 686 típusú van. Teljesen elégedett vagyok vele! Akciósan vettük, (kifutó modell) bár én is olcsóbbat szerettem volna, de nem bántuk meg! Mindennapos használatra, minden terepen, (mi hóban is sétálunk) szuper, bolygósítható kerekű, hangtalan (a hasonló árú turagoo-val szemben), és fokozat nélkül állítható a sport háttámla. Minden van hozzá, kivétel a pelenkázó táska, de azt 4000 ft-ért lehet kapni, hasonló színben.

[link]

2013. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egy éve nyúzom a Touragoot, tegnap is 10 centis hóban sétáltunk több, mint két órát és hibátlan a gép :)
2013. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi júniusra várjuk, Baby Lux King-et vettünk, elég masszív kocsinak néz ki. Én kéz alatt vettem 20-ért, de szinte olyan, mint az új. Ha kislányotok lesz, tudok egy szintén hasonlót-lányosat 30ért.
2013. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! A baby merc agat lux és a baby lux king között van különbség? :) Mert az előbbit azt már én is nézegettem, de amit te írtál azt nem!!
2013. febr. 13. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Juniusra varjuk. Bebetto Lucat vettunk. Ez travel system de lehet olyat venni a bebettotol ami ket funkcios. Fantasztikus kocsi.

Csepel bababoltban lehet venni. Ott minden nagyon jo arban van. Netrol rendeltuk

2013. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!