Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom és a családja nem...

A párom és a családja nem akarja a picit. A szüleim mellettem állnak és nem szeretnék, hogy elvetessem. (19 éves vagyok a párom 26) mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt egy konizációs műtétem p4 citó miatt és féltem hogy nem lehet soha babám és nagyon szeretném megtartani :-) :-)
2013. febr. 14. 09:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem szeretnék megtartani?

Engem nem érekelne, én megtartanám :-) Főleg, ha a szüleim támogatnának.


Üdv: 28+1 hkm

2013. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
34%

Fel tudod nevelni egyedül? A szüleid vállalják, hogy felnőttkoráig eltartanak vele együtt?

Ha megszülöd, akkor nem tudsz továbbtanulni, legalábbis nehezen, és kisgyerekkel nem fogsz munkát találni.

Miből akarsz majd megélni? Egy gyerek nem csak aranyos, de nagy felelősség is.

2013. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Mert nincs saját házunk meg nem keresek 300 ezret mint a páromtestvérének a barátnője. Meg összevesztem a párom édesanyjával aki nagyon megbántott engem. A párom meg várni akar a babával,thogy legyen ház , kocsi stb. Én meg megszeretném tartani csak fáj, hogy meggondolta magát a babával kapcsolatban most hogy sikerült. Ja és 7hetes 4 napos vagyok.
2013. febr. 14. 09:28
 4/39 anonim ***** válasza:

Egyetértek részben az előttem szólóval, viszont, ha megint elveszik tőle a babát és pl. többet már nem fog összejönni? Persze ez nem törvényszerű, de van rá esély sajnos.

kérdező! Ha meg szeretnéd, tartsd meg a babát, a pároddal beszéld meg elsősorban.

2013. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%

Én biztos , hogy megtartanám ,már csak az egészségügyi állapotod miatt is, ha most elmész abortuszra, akkor eleve az, hogy volt egy abortuszod, csökkenti a teherbeesést.

Szerintem tartsd meg, igaz, hogy nehezebben találsz gyerekkel munkát, de nem lehetetlen és ennyi erővel egy nő se szüljön gyereket, mert nem talál munkát, vagy ha visszamegy, kirúgják.

Ha a szüleid melletted állnak, akkor gondolom támogatni is fognak. De tuti, ha megszületik a baba, akkor a párod és az ő szüleik is másként fognak a helyzethez állni, talán megenyhülnek.

2013. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
jelenleg is dolgozok! A szüleim is teljesen ott állnak mellettem . Minden segitséget megkapok. Úgy gondolom, létezik olyan, hogy okj-s képzés ahol tle tehetem a fodrász tanfolyamot . képes leszek felnevelni, hisz ő az én vérem. :-)
2013. febr. 14. 09:33
 7/39 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég felelősség teljes gondolkodásra vall, hogy ha már egyszer becsúszott akkor szeretnéd vállalni. Csak egyet nem értek. A a párod így áll hozzá akkor miért nem figyeltetek úgy a védekezésre, hogy ez ne történhessen meg? Ha őszintén szeretnéd és késznek érzed magad rá akkor tarts ki a baba mellett, nem vetetném el semmiképp!
2013. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj még erről a pároddal. Ha végképp elzárkózik, akkor el kell döntened, hogy nélküle fel tudod-e nevelni. Az nagyon jó, ha a szüleid melletted állnak. A párod családjának viszont semmi beleszólása nincs a döntésedbe. Ne hagyd, hogy Ők befolyásoljanak.
2013. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Két évig nem volt semmi teherbeesés pedig nem védekeztünk és beteg is voltam. Már kezdtem abba beletörődni, hogy nekem biztos nem lesz soha. A műtét után meg még annyira elvesztettem lelkileg hogy valaha lehet egyáltalán. Nekem ö egy nagy csoda! :-)
2013. febr. 14. 09:43
 10/39 anonim ***** válasza:
75%

ha melletted áll a családod tartsd meg!

Soha nem fogod megbánni azt,hogy babád van!Főleg,hogy te is ennyire szeretnéd!Én azt mondom több a veszíteni valód,ha nem tartod meg!

A párodnak meg 26 évesen már vállalni kellene a tetteit!

2013. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!