Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Ugye nem terhesség?

Mi lehet ez? Ugye nem terhesség?

Figyelt kérdés

Barátommal kb 2 hete kicsit figyelmetlenek voltunk, és mivel még szűz vagyok, péniszének csak a tövére ültem(max 1-2 percre), de előtte nem mosta meg az egészet,hanem csak a makk körül. utána szokásosan befejeztük egymásnak,alaposan figyelve a tisztaságra és szappannal,forró vízzel mostunk kezet+ körömkefe.erre rá 3napra összevesztünk( már kibékültünk) és eléggé feszült voltam. a 4. napon reggel elmentem pisilni,és nagyon minimális mennyiségű,folyás állagú vér volt a papíron ! Nem nagyon törődtem vele,később jutott csak eszembe,hogy mi van,ha beágyazódási vérzés volt. Sokszor felfáztam,rengetegszer volt cisztám, és most kb tegnap óta elég rosszul érzem magam: szédülök, kicsit fáj a gyomrom,és a hasam,(sok savra gyanakodtam) és este eléggé szédültem(lehet vashiánytól,vagy alacsony vérnyomástól?),most is rosszul vagyok,amikor felkeltem,akkor meg úgy éreztem mintha lázas lennék,de nem volt hőemelkedésem sem.


Lehet attól ez az egész,hogy hetek óta nem tudok rendesen aludni? (kiskutyák születtek,és egész éjjel vinnyognak,ami elég hangosan hallatszik a szobában,és erre kb félóránként felkelek. )

Elég sok mindent tudok egyszerre összeszedni pl: felfázás+vitaminhiány+ hasmenés.

Szürkület után szinte semmit nem látok,csak nagyon nehezen, ez pedig A-vitamin hiány,ha jól tudom.

Külön-külön is jelentkeztek ezek a 'tünetek' de most,hogy egyszerre van minden,kicsit betojtam.ma reggel pedig egy elég nagy mennyiségű fehérfolyásom volt, muszáj volt megnézni az állagát,és olyan volt,mintha menszesznél a méhem levált volna. leghamarabb is csak 22-én kell megjönnie(,de 48 naposnak számoltam a ciklusaimat,ami elég sok.attól a naptól,amikor megjött, addig amíg megint megjön.)úgyhogy mensi nem lehet. Hüvelygombám is van,amit nőgyógyásznál szedtem össze,több mint 1 éve..(milyen irónikus..)sokszor annyira folyok,hogy betétet kell használnom.


Bocsánat,hogy ilyen hosszúra sikeredett,de eléggé aggódok most.

előre is köszönöm a válaszokat :)

16/L



2013. febr. 18. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ment a hüvelyedbe előváladék vagy ondó, akkor van esély a terhességre.
2013. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy nem tudjuk. Ondó biztosan nem jutott be, hiszen nagyon figyeltünk,csak akkor 1-2 percre elszaladt velünk a ló,amikor a péniszének a tövére ültem,de oda hogyan került volna bármi is? Tesztet most nem merek csinálni,de ha nem javul az állapotom,muszáj lesz. Orvoshoz pedig muszáj lenne elmennem valamikor,mert ha ez nem terhesség,akkor valami más nagy baj lehet....csak csak simán a kialvatlanság..
2013. febr. 18. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Aktus után 4. nap még semmi jele nem lehet a beágyazódásnak. A ciklusaid meg marha hosszúak, nem akarlak megijeszteni, de nem is biztos, hogy van peteérésed. 16 évesen meg annyi egészségügyi problémád van, mint egy 60 évesnek :-D Szerintem egy csomó mindent bebeszélsz magadnak, köztük a terhességet is.
2013. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jót nevettem,köszi :DD Igen ,vicces,hogy ennyi bajom van,és eléggé unom :D Amúgy csak kb 2 hónapja vezetek naptárt, úgyhogy lehet,hogy rendszertelen..pedig már 2-3 éve megvan.

Igen,én is a másik véglettől vélek,hogy nincs peteérésem. anyu is nehezen esett teherbe,ráadásul ráadásul az egyik babája nyitott gerinccel született, őt azonnal elvették anyutól,azóta sem tudjuk,hogy mitörtént,és miért volt.. erre rá 10 évre jöttem én,és amikor 4 éves voltam,akkor pedig sajnos a még meg nem született baba is meghalt :( Lehet,hogy ezt örököltem volna? :Sss

2013. febr. 18. 09:48
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyonszépen köszönöm a válaszokat, kicsit azét megnyugodtam,és nem is vagyok most rosszul.

Jaa,és sokszor volt olyan is,hogy ciszta+vitaminhiány+ alacsony vérnyomás. ezek is sok mindent befolyásolnak,ugye?


Igazából sokkal biztonságosabban tudnánk védekezni a barátommal,ha már lefeküdhetnénk,de mindenképpen várni akarunk vele.. márcsak magunk miatt is( eléggé vallásos családban nőttünk fel mindketten,és sokszor,már ezek miatt is rosszul érezzük magunkat,de istenem,már másfél éve együtt vagyunk,hogy bírnánk ki rosszalkodás nélkül :D :)

2013. febr. 18. 09:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Ciszta miatt lehet rendszertelen mensi. Mindenképp nézd meg magad nőgyógyásszal. Az alacsony vérnyomásnál lehet a szédülés, fejfájás (tapasztalat :-)) :D

De ne beszéld be magadnak a babát, nem ilyen könnyű teherbe esni. :-)

2013. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen érdemes téged megvizsgálni egy endokrinológusnak, inzulinrezisztencia (IR) és policisztás ovárium szindróma (PCOS) gyanúja miatt. Nem a jelen miatt, hanem mert jobb, ha most kiderül, mint ha majd akkor, amikor gyereket szeretnél. Én erősen gyanítom, hogy PCOS-d van. Szerintem babát nem vársz, e miatt ne aggódj!

Egyébként pedig én is vallásos vagyok, és ez nem rosszalkodás szerintem :)

2013. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Lehet,hogy PCOS-em van,ugyanis sok tünet passzol,habár túlsúlyos nem vagyok,a testtömeg-indexem 24..

Lehet örökölni ezt a betegséget?

2013. febr. 18. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet genetika is a hátterében, de más is.

Az elhízás nem feltétele.

Szerintem annyit megér, hogy utánajárj, pár vérvétel, és kiderül. Nem kell megijedni, kezelhető, nem óriási baj, ha kiderül, örülni kell, hogy ilyen okos voltál és utánajártál (én ugyanezt nem modnhatom el magamról :)).

Szurkolok neked, hogy minden rendben menjen a továbbiakban!

Utolsó voltam

2013. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást,és a figyelmeztetést! Minden jót kívánok! :)
2013. febr. 18. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!