Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamik!...

Terhességi cukros kismamik! Mennyit hiztatok?

Figyelt kérdés
én az 5.hónapot kezdem,de csak egy kiló jött fel-nem gáz ez?
2013. febr. 18. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok, egy kilót sem híztam, szerintem ez nem baj:)
2013. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hála Istennek egyik terhességemmel sem voltam cukros, de több ismerős kismama is az volt, és mind nagyon keveset híztak, egész terhesség alatt kb. 5-6 kilót. Ilyen értend mellett ez nem is csoda...
2013. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 26 hétig semmit nam híztam. A végéig összesen 5 és fél kg jött fel rám. Csak az utolsó hónapban lettem cukros, diétáznom kellett, onnantól szinte semmit nem híztam.
2013. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
inzulinos cukorbeteg voltam terhesen és 13 kilót híztam. Igaz, hogy 50 kilóról indultam, ami nem valami sok... És szülés után 7 kiló azonnal lement. Az első pár hétben még 3. A többi még megvan :)
2013. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jubilee ***** válasza:
Mindkét gyermekemmel terhességi cukorbeteg voltam. A kisfiammal 5 kilót, a kislányommal 10 kilót híztam.
2013. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 75 kilóról indultam.Most vagyok 37 hetes és 77 kiló vagyok.Kicsit aggódtam is,hogy a baba rendesen fejlődik de még így is kicsit nagyobb a korához képest:)

Ezek szerint csak én fogyok a saját testsúlyomból amit nem bánok mert biztosra vettem,hogy 100 kiló leszek a végére de így úgy néz ki szülés után még könnyebb leszek mint előtte.:)Mondjuk aki túlsúllyal indul azt mondják annak nem baj ha nem hízik.

2013. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.akkor nem aggódom.mondjuk nem szentirás a 20kiló súlyfelesleg...
2013. febr. 18. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
En IR-eskent indultam neki a terhessegnek, ami azt jelenti, hogy a dietat tovabbra is fokozottan tartani kell, pont azert hogy a gdm-et megelozzuk, es megusszam az inzulint. Igaz meg csak 12 hetes vagyok, de mar fogytam 1 kg-t, es igen nagyon aggodom, hogy rendesen tud e igy fejlodni a pici, mindamellett, hogy azert amugy nem ehezem.
2013. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!