Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után pár hónappal még...

Szülés után pár hónappal még nagyobb az esélye a teherbeesésre? Ti mivel védekeztetek szülés után?

Figyelt kérdés
Konkrétan azért, mert 9 hónapig (plusz előtte is), nem volt védve a szervezet? Fogamzásgátlót szedtem, de 2 hónap alatt 6 kilót híztam tőle, így nem szedtem tovább és 1 hónapig gumival védekeztünk. 2 napja elszakadt a gumi, de befejezni amúgy sem bírtuk, mert csöngettek és a csöngőre a babánk is megriadt. Az első eset volt, de azért eléggé megijedtem, hogy legközelebb már úgy szakad ki, h a befejezés is megtörtént. Gondolkodom a spirálon, meg persze másik gyógyszeren is.
2013. febr. 18. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szülés után még pont hogy nem nagyobb az esély a terhességre, mert sokaknak addigra még nem áll vissza normálisan a ciklus, esetleg nincs még pé. Mi gumit használunk, mivel a közeljövőben tervezünk még egy babát, így nem kezdek el fogibogyit szedni. Azért nem szakad el minden együttlétnél a gumi, ha az ember jól használja. Ha mégis, még mindig lehet esemény utániért menni. A spirál talán jó ötlet.
2013. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!