Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbeteg anyukák...

Terhességi cukorbeteg anyukák csak én viselem ilyen rosszul gyakran vagyok éhes ki vagyok akadva?

Figyelt kérdés
Sírni tudnék már néha. Tartom a ch megkötést de ÉHES vagyok nagyon sokszor. Egyszerűen megeszem a kis főzelékem vagy húst salátával vagy zöldségeket stb. és úgy érzem mintha semmit se ettem volna, iszok sokat nehogy az legyen hogy szomjúság miatt vagyok éhes. Egyszerűen mindenben van ch átlépni meg nem akarom a megadott értékeket. Rosszul vagyok már a zöldségektől húsoktól. Sajtot utálom, marad a túró joghurt de már iszonyúan unom azokat is. Tudom hogy a baba miatt kell dehát éhes vagyok napról napra, vicces de este már úgy kiakadtam mikor a férjem nekiült a spagettijének este 10kor hogy sírtam.
2013. febr. 19. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Szegénykém!

Barátnőm csinálta ezt a 3. gyereknél, ráadásul ő 52 kilóval kezdte a terhességet, tehát még tartaléka sem volt.

Már tejet sem ihatott a végén, ő is sokat sírt, ráadásul ugye a férjére és a két nagyobbra rendszeresen főzött....

Kitartás!

Próbáld esetleg Norbit, ha 180 grammos CH diétán vagy, az 50 grammos ebéd belefér, lassú felszívódásúak és nagyon finomak!

2013. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az én se vagyok túlsúlyos de 29 hetes vagyok és egy grammot nem híztam mg emiatt a hülye diéta miatt. Tudom persze hogy ez egy betegség és nem viccből kell tartani de annyira rossz más eszi amit megkíván én meg SEMMIT nem ehetek amit kívánok...:((
2013. febr. 19. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Mitol alakult ki a cukorbetegséged?
2013. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akár én írtam volna! Nem vagy ezzel egyedül, sőt szerintem vagyunk ezzel így páran. Én a hétvégén akadtam ki, és én is sírtam. Az ember nem is tudja mikor árt nagyobbat, ha éhes, és még sík ideg is mellé, vagy ha egyszer egyszer esetleg eszik azt ami jól esik. Én volt hogy már megszegtem. Most lehet hogy ez hülyén hangzik, és lehurrognak miatta, de én a kontroll vérvétel után (ami hozzá teszem jó lett) megettem egy fánkot, mert már úgy éreztem, hogy megpusztulok valami ilyen kajáért.Igaz lelkiismeret furdalásom volt utána. De ugyanakkor az a véleményem, hogy nem biztos, hogy egy egyszeri alkalom többet árt, mint ha ilyen érzései vannak az embernek, amiket te is leírtál. Szerintem azért, egy KICSIT ez az egész terhességi cukor túl van lihegve. Most nem azt mondom, hogy nem árt, és nem kell foglalkozni vele, de szerintem egy kicsit azért túlzás. Én nem gondolom, hogy ha az ember lánya egy hónapban egyszer megeszik egy szelet csokit, vagy fánkot, vagy egy kis adag tésztát, akkor abból olyan nagy tragédia lenne. De hangsúlyozom, nem rendszeresen értem, hanem csak egyszer, kétszer. Lehet más mást mondd, de tényleg iszonyat rossz érzés, amikor nagyon kívánsz valamit, és nem lehet, és még esetleg az orrod elé is rakják. Nagyon sok kitartás kell hozzá, de mindenki türelme és ereje véges. Itt sajnos nem pár alkalomról van szó, amikor nemet kell mondani, hanem hosszú hónapokról. Én ugyanígy vagyok, ki vagyok már a hústól, már egyszerűen nem kell!!!!!!Unom a felvágottat, a sajtot, meg mindent már amit lehet.

Annyit tudok még tanácsolni, én azt szoktam csinálni, hogy ránézek arra csokira, vagy bármire, ami tiltott, és azt gondolom, vagy akár mondom is, hogy ez itt csak egy szelet csoki, a hasamban pedig a fiam van, és az sokkal, de sokkal fontosabb. Na persze ez is csak akkor segít, amikor épp nem vagyok teljes totál padlón. Olyankor, csak az segít ha a páromnak sírva jól kipanaszolom magam. :)

Kitartást neked, nem tudom hány hetes vagy, de próbálj arra gondolni, hogy már azért annyira sok nincs hátra, és ez is csak egy időszak.


28 hkm

2013. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy nekem egész életemben tartanom kell ezt a diétát és egyből jobbnak fogod látni a saját helyzetedet.
2013. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ÓÓ igen tudom de ez engem nem vígasztal most ezzel az erővel soha az életben semmi ne essen rosszul mert van akinek még annál is rosszabb :((

20 hetesen volt vérvétel (saját dokim csinálta) magas volt az éhgyomrim megterheltek és kiderült hogy nem jó. Szóval még "csak" 9 hete de már megőrülök...na mindegy hát ez van :(((

ja és a diabetológus is ennyit mondott hogy egyek húst meg sajtot...köszi, hányok ha csak ránézek:((

2013. febr. 19. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
mennyi ch-t ehetsz egy nap?
2013. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Szia! én is terhességi cukorbeteg voltam elég alacsony testsúllyal és sikeresen átvészeltem ilyenek nélkül. Megkérdezhetem hogy mikor és miket eszel egy nap?
2013. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!