Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győriek, ha a Kyncsbe szeretné...

Győriek, ha a Kyncsbe szeretném megcsináltatni a kötelező uh-ot az hogy működik? Mennyibe kerül? A főorvos csinálja?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
hűű...én máshova mennék...nincs jó tapasztalatom velük...
2013. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amúgy a 12 heteset ?

az 30 ezer náluk és közel sem olyan jó mint az Istenhegyi...csak gondolom messze vagy Pesttől:SS

ha mégis megteheted én őket ajánlom, tőlük kapsz dvd-t és képeket is a babáról ingyen, a KYNCS-BEN NEM!!!én 1.5 órát vártam mire sorra kerültem, Istenhegyibe nem várattak....

a Kyncsbe 2szer kellett elmennem, egyszer csak hogy egy formanyomtatványt kitöltsek, ez szerintem elég vicces...a másik alkalommal csinálták meg az uh-t 12 hetesen, és a vérvételre meg máshova kell menni....más helyen egyszerre le tudsz mindent!!!!!!!!!!! itt meg rohangálsz össze vissza....

2013. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de 20 hetes vagyok már. A 12 heteset én is ott csináltattam, így bele gondolva butaságot kérdeztem, de az a bajom, hogy a 18 hetesen a kórházba voltam és ahhoz viszonyítva meg lényegesen jobb a Kyncs... A következőn gondolkodom, hogy ott kellene, de gondolom az már nem 30ezer, mert annyit nem érne meg azért.. Egyébként is magánrendelésre járok csak ott nem csinálhatja meg a kötelezőket.
2013. febr. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!