Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vérzik az orrom?

Mitől vérzik az orrom?

Figyelt kérdés

Nekem soha nem vérzett az orrom életem során. Kicsi gyerekként sem volt nekem ilyen soha és mindig furcsálltam azokat akiknek folyt kifelé az orrukból a vér, hogy ez, hogy lehet, ha nekem nincs ilyen(gyerekként). Még csak olyan sem volt, hogy felsértettem volna valamivel és úgy vérzett volna. Amióta terhes vagyok elég sérülékeny belül az orrom és kicsit mindig véres ha fújom. Soha nem erősen, hanem csak kicsit gyengéden fújom. Viszont ma eleredt az orrom vére és folyt belőle. Mellesleg nagyon nagyon rosszul vagyok a vértől. Még soha nem volt ilyen velem és azt szeretném megtudni, hogy elmúlik e e és hogy volt e már ilyen valakinek. Hallottam a terhességi orrvérzésről, de gondoltam engem majd ez elkerül, mert soha nem vérzett még. Tudnátok mondani ezzel kapcsolatos tapasztalatokat?

20 hkm



2013. febr. 21. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhesség velejárója, nekem is vérzett, elmúlik hamar.. ne aggódj :)
2013. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátnőm "készített fel", mikor terhes lettem, hogy neki sokat vérzett az orra, pedig nem volt soha ilyen problémája, és hogy ne ijedjek meg, mert természetes és elmúlik majd ez is, mint a többi kellemetlenség...

Szerencsére engem elkerült, de ebből kiderül, hogy nem vagy egyedül, úgyhogy kitartás! :)

2013. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok a terhességi hormonok okozzák, ami elősegítik a pocak növekedését, csak mellékesen elgyengítik az ér falát, és így könnyebben elpattannak a hajszálerek... :o( Ne izgulj miatta!!! :o) Jó babavárást! :o)
2013. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áhh értem, köszönöm a segítséget! Akkor megnyugszom, hogy elmúlik. :)
2013. febr. 21. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem majdnem az eleje óta mindig vérzik, nem fújom erősen csak épphogy ez is a terhesség velejárója
2013. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt gyakori panasz, de azért a vérnyomásodat mérd meg!
2013. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!