Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az létezik hogy 15hetesen...

Az létezik hogy 15hetesen kisebb a pocim mint korábban? Talán az eddigi pocakméretet csak a puffadás okozhatta?

Figyelt kérdés

Illetve a pici mozgását még nem érzkelem és egyáltalán nincs semmiféle panaszom.Normális ez vagy ennek örüljek?Mert megnyugtatóbb lenne,ha érezném hogy ott van odabent.Ugye ilyenkor már elenyésző a vetélések száma és ha jól tudom az görcsökkel jár inkább.Röviden,abból baj nem lehet ha nem fáj semmim ugye?

Köszi a válaszokat!


2013. febr. 21. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, biztos lejjebb ment a puffadás és ezért látod kisebbnek, nálam is ez volt(pont ilyenkor), aztán az utána való 2 hétben meg rengeteget nőtt a pocakom!!!...sokkal nagyobb lett mint mikor puffadásom volt csak :)


biztos nem vetéltél el :))!!! nyugi!!

2013. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16+2 vagyok ma.. És megmondom őszintén az elmúlt 4 napban látványosna megindult nőni a hasam... 1 hete még simán begomboltam a gatyám.. már nem megy...
2013. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj,köszönöm szépen!Ez az első kérdésem itt és nem is gondoltam hogy ilyen gyors választ kapok,ráadásul megnyugtatót.Nem vagyok idegeskedős típus,de vannak aggodalmaim,pedig minden adatom jó.Talán amiatt hogy az első terhességem,de amikor láttam az ultrahangon és 2hete mutatta a védőnő a szívhangot igazán megnyugtató boldog érzés volt,ráadásul mivel nincsenek panaszaim,vissza is igazolta a terhességet.Már alig várom a 18.heti uh!ot,és bízom a legjobbakban.
2013. febr. 21. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok, és néha én is úgy érzem/látom, hogy kisebb, mint 1-2 héttel azelőtt volt. Ez sokmindentől függ, pl. mennyi kaja van a beleidben, a gyomrodban... Valószínűleg nincs gond! :-)
2013. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!