Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kifordult a köldököm teljesen...

Kifordult a köldököm teljesen és eléggé száraz ti kenegetétek?

Figyelt kérdés
száraz bőrt szedtem le róla mit lehet vele csinálni? vagy hagyjam?

2013. febr. 21. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a terhességem 6. hetétől kenegetem az egész hasam (+ fenekem, combom, cicim alját) így a köldökömet is. Az olívaolajat tartalmaz (DM-ben vettem terhességi csíkokra) és sosem száradt még ki a köldököm.

Szóval vagy olyan krémet használj, vagy bármilyet ami van otthon... vagy rendes olívaolajat.

Remélem rendbe jön.

2013. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is kentem magam meg minden! De mára teljesen kifordult és most vettem érszre hogy száraz rajta a bőr!
2013. febr. 21. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kezd kifordulni, remélem nem járok így! Én Rossmannos terhességi csíkok elleni olajjal kenem, eddig nem vettem észre, hogy száradna ki a bőröm. Szerintem bármilyen száraz bőrre való krém jó lehet rá.
2013. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fáj amúgy vagy ilyesmi leszedtem azt a kevés száraz bőrt és bekentem! Amúgy sajnos nekem mindegy mivel kenem a hasam már mindegy szána szét van repedve:-( végig kentem napi szinten 2-3szor is de a 34-36hét között akkorát nőtt a hasam(91cm-101cm-111cm) hogy már nem tudtam mit tenni:-( és azóta is csak reped akar mivel kenem!
2013. febr. 21. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kentem az egész pocimat minden terhességnél. Ugyanígy kend be a köldököd is olajjal (azzal jól ki is lehet tisztítani a köldököt, akkor is, ha nem fordul ki) vagy zsíros krémmel.
2013. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!