Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiss vezetéknévhez milyen...

Kiss vezetéknévhez milyen keresztnév illik?

Figyelt kérdés
Fiú és lány is érdekel!
2013. febr. 21. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Tamás, Roland,

Edina, Eszter

2013. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Szinte bármi! De lehetőleg ne szokványos legyen és ne túl rövid!
2013. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Mindenképp valami hosszút tudok elképzelni hozzá,nem egy-két szótagosat.Mint pl. Kiss Zoé

Kiss Dorottya

Kiss Viktória

Kiss Barbara

Kiss Izabella

Kiss Bettina

Kiss Bernadett

Kiss Noémi

Kiss Dorina

Kiss Patrícia

Kiss Boglárka

Kiss Henrietta

Kiss Kamilla -e még alliterál is:D-

Kiss Laura

Kiss Miléna

Kiss Rebeka

Kiss Rozália/Rozina

Kiss Titanilla

Kis Szabina/Regina

Kiss Veronika

Ezek közül a legtöbb név tetszik,de ilyen nevet tudok elképzelni ehhez a vezetéknévhez.

Fiúnevekben nem igazán tudok segíteni,mert nem igazán nyerik el a tetszésem:)Ami tetszik az a Bence,Máté,Dávid,Gergő.A Mátét nem igazán tudom elképzelni a Kisshez a többi nem is olyan rossz:)

2013. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Mindenképpen hosszú keresztnév legyen. Meg ne gyakori, mert a gyerek se örülne neki, ha az osztályában lenne még egy ugyanolyan nevü gyerek.


Szerintem nézzd át az utóbbi évek top 10 vagy akár top 100 kedvenc nevét, és azokat ne nagyon válaszd.


De ez utóbbi csak azért tanácsolom, mert elég gyakori vezetéknévnek számít.


Egyébként bármilyen név illik hozzá. Akár magyaros, akár egzotikus nevet választasz hozzá!


Jó babázást!

2013. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Mi is ezzel küzdünk. :)

Én is három szótagos nevet keresek, vagy, ha rövidebb, akkor hozzáteszünk egy harmadik nevet is a családból. Egyelőre a Sebestyén, Kende István és Márton Gergely van versenyben. Fiú lesz.

Nekem tetszett még a Levente, Domo(n)kos, Benedek is.

2013. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Lány: Lili, Panna, Blanka

Fiú: Bálint, Máté, Koppány

2013. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem baj, ha rövi a neve, nekem tetszenek a rövid, tömör nevek :)


A Kiss mellé majdnem minden illik, ami nem s-sel vagy más susogós, sziszegős hanggal kezdődik.


ÉN még nem tudom a harmadik babám nemét, de ha fiú lesz, Milán lesz, ha lány, akkor Lia.


Hátha megtetszik valamelyik :)


Boldog babavárást!

2013. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiss Anita, Boglárka, Dilara, Esztella, Hedvig, Ildikó, Írisz, Izabella, Jázmin, Melinda, Nadja, Napsugár, Nárcisz, Noémi, Orsolya, Ramóna, Sumire, Viola, Virág...


Kiss Ábel, Ámor, Bálint, Bátor, Dominik, (Olivér) Farkas, Jácint, Kelemen, Klementin, Kolos, Titán, Valentin...

2013. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!