Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legszebb honap a...

Melyik a legszebb honap a terhgesség alatt?

Figyelt kérdés

ugyértem mikor már nő a pocak vagy mikor már 1 hét van már csak a szülésig? vagy mikor megtudja az ember hogy anya lesz?

melyik


2008. jún. 6. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem mindegyik szép.Én már a felénél tartók, és nekem eddig az volt a legszebb, mikor megjelent a két csík a teszten.És mikor először megmozdult a babám.

Boldog hónapokat neked.

És gratulálok a babához.

20 hetes pocaklakós

2008. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a középső hónapok voltak a legszebbek (4,5,6), mert addigra elmúlt a hányinger, és nagyon fitt voltam. Annyi bókot kaptam mindennap, mint előtte soha! :-) Imádtam azt az időszakot! A vége felé igencsak fárasztó volt már.
2008. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más! Nekem az első 3 hónap nem volt jó, hányingerem volt, hánytam, aztán vérömlenyem volt és feküdnöm kellett. A 4. hónaptól jó, most vagyok 20 hetes, most már mozog a baba, kiderült, hogy kislány, most már élvezem, a végéről még nem tudok nyilatkozni, de állítólag az már húzós, szóval szerintem a közepe a legjobb :)
2008. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem elhúzódott kicsit a hányingeres időszak, így inkább az 5. hónaptól volt jó, most a 9.ben már nehezebb, de csak annyira, hogy kissé lelassultam, itt fáj kicsit, ott fáj, de azért még a lábkörmeimet is ki tudom lakkozni, úgyhogy nem vészes:)
2008. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem a terhesség az elejétől a végéig szép.És a vége az valami csodálatos,ha arra gondolsz bármikkor beindulhat a szülés,és a kis csöppséggel végre találkozhatsz a méhen kívül is.Elég nehéz az utolső napok,mert csak várakozol,izgulsz na most lehet megyek szülni.Én sajnos így vagyok június 5-re voltam kiirva,de a babócának nagyon jó bent,csak én bírom nehezen.Az első terhességemnél meg 8 hónapot végighánytam,de akkor is csodálatos volt.Boldog babavárást!!!!
2008. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végig szép.Eleinte valami teljesen új történik veled.Vagy elmondod másoknak is és osztoznak az örömödben,vagy csak a szűk család "titka" marad.Mindegyik jó.A közepén én is fitt voltam nagyon.Kezdtem gömbölyödni,de még simán mozogtam a pocival.Tünetmentes voltam.Minden mozdulata mosolyt csalt az arcomra.Imádtam(om) ahogy mozog bennem.Akkoriban az ember már rájön,hogy egy teljesen önnálló élet van bennünk.Akkor mozog ha Ő akar,nem amikor mi.A végefelé már nehezebb mozogni és egyre türelmetlenebb leszel.Várod,hogy túl egyél a 36. héten,amikor már gond nélkül is szülhetnél akár.Most 38 hetes múltam.Már tudom,hogy nincs sok hátra,bármikor jöhet.Főleg ilyen frontos időben.Most még élvezem a visszamaradt napjainkat,miközben várom,hogy megváltozzon az életünk visszafordíthatatlanul.Ismét türelmesebben várom.Néha annak örülnék,ha megindulna,néha meg várnék még pár napot.Majd törpi eldönti mikor jön.:)
2008. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik , bár most már 38 hetesen kicsit nehezebben megy már minden , de ebben pedig már az a szép , hogy nemsokára találkozunk a babómmal:o))))
2008. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!