Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én gondolom ugy hogy...

Csak én gondolom ugy hogy mostanság tulzásba viszik ezt a terhesség dolgot a kismamáK?

Figyelt kérdés

Az oké hogy sajna vannak bajos terhességek és rengeteg a probléma!!!

De azt nem értem hogy miért kell ennyire tulbonyolitani mindent!?

Ilyen-olyan krémek meg vitamin,meg a terhesség alatt jaj már semmit nem lehet!!!

Meg a szem elromlik meg a fog is kihullik meg a haj is ilyen lessz meg olyan lessz!!! Ezt csináld meg azt csináld!!!!

Nem itélkezni akarok esküszöm!!! Én is szedek vitamint és figyelek magamra,de szerintem sokan amit lemüvelnek az egy kicsit már tulzás!!!!És rémisztgetnek más kismamákat hogy ha nem követed a dolgokat akkor bizony csúnyán megjárhatod!!!!


2013. febr. 25. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt régen nem volt internet, hogy tudjanak egymás dolgairól az emberek. Másrészt sokkal "természetesebb" volt a szülés és a terhesség maga. Ha 8 gyerek jött, akkor 8 gyerek lett, tök természetes volt. Egyébként szerintem nem biztos, hogy ez csak manapság van így. Szerintem minden kornak meg voltak magához mérten ezek a ellemzői, max nem tudtak egymásról.
2013. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rémisztgetik egymást sok hülyeséggel, és babonásabbak mint 50. éve amikor még ultrahang sem volt.

A szabad terhesen húshoz nyúlni kérdések a kedvenceim:)

2013. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

most ezek vannak, régen a babonákkal rémisztgették egymást. egyik sem jó :)

nagyon sokat olvasok,tájékozódok a témában, mégsem lettem paramami. meg lehet találni az aranyközéputat.

nem kell túl aggódni, de a normális mértékű aggódás, izgalom kell :)

nekem az első 12 hét volt húzós, féltem, hogy elmegy a baba- de ezzel szinte mindenki így van :)ahogy egyre előrehaladottabb lett az állapotom, úgy nyugodtam meg fokozatosan. igaz nincs fogadott dokim, de az orvos akihez járok nagyon alapos, lelkiismeretes, megbízom benne. szóval, ha azt mondja, hogy egészséges a baba és minden rendben van, akkor hiszek neki.

persze az más, ha valaki egy vetélés miatt aggódik a terhessége alatt. ezt teljesen megértem. vagy ha van valami probléma..

2013. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abszolut egyetértek!! A riogatást utálom a legjobban , meg azt, hogy ha van valami komolyabb baj (vérzés, erős görcs) ide írogat és nem az orvosát hívja....
2013. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3/4-es ugyan igy vagyok én is!!!! DEttó!!

Én ma töltöm a 12.hetet és szeerdán megyek genetikára már nagyon várom!!!De én is egyre nyugisabb vagyok!!

2013. febr. 25. 13:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja bocs 3/5-ös!!!
2013. febr. 25. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te sem vagy különb, hiszen itt lógsz a gyik-on :-)!!! Ha annyira mindentudó vagy, minek olvasol itt kérdéseket??? Szerintem valójában idegesít téged a sok riogatás, mert sok veszélyes dologról fogalmad sincs. Nézd a terhesség alatt 4x kell elmenned vizsgálatra, ezt tedd meg és ne netezzél, akkor majd nem tünik fel, hogy mennyi más idegesítő dolog van még. Sajnos az emberek ilyenek lettek és persze én sem akarok itélkezni, egyálatlán nem, na neeeem :-) Felhőtlen babavárást neked!
2013. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!!!!

Nem azt mondtam hogy nem aggódok a terhességem miatt!!

Ahogy azt leirtam én is figyelek magamra!!!!

De amit a mai kismamák lemüvelnek(tisztelet a kivétel)Az szerintem erős túlzás,mert még szarni sem mernek már!!!

És nem feltétlen ennek az oldalnak a bejegyzéseire irtam mindezt,hanem a mindennapi tapasztalataimra hivatkozva!!!! De ha nem tudod értelmezni amit irtam akkor mit okoskodol????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2013. febr. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!