Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.5 hetes és 4 napos...

S. O. S.5 hetes és 4 napos vagyok. Rozsaszin folyás?

Figyelt kérdés
5 hetese 4 napos vagyok minden napi a fehér folyásom miota terhes vagyok több volt. de ma kevés volt eddig és picit rozsaszin mit tegyek? Még nem szedek terhes vitamint. Baj van? Nem fáj semmim. Minden nep vonatozok és buszozok.. 2 éve volt egy vetélésem.
2013. febr. 26. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menj kórházba azonnal!
2013. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
AZONNAL KÓRHÁZ!!!!!
2013. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azonnal keress fel egy nőgyógyászt. Nehogy megismétlődjön a 2 évvel ezelőtti dolog! Szólj neki mindenképp az előző vetélésedről is!
2013. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van magándokid akkor őt fel kellene hívni ha nem akkor szaladj be a korházba, inkább egy felesleges út.
2013. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is így voltam múlthét szerdán.Bár nem volt semmi fájdalmam,de inkább bementem a sürgősségire,hogy megnyugtassam magam,hogy nincs baj.Megvizsgáltak,minden rendben volt,de a biztonság kedvéért írtak fel Duphastont.Utánam érkezett egy lány,aki szintén azért jött,mert 8 hetes terhes,és rózsaszín folyása volt.Nekem azt mondta a doktornő,hogy inkább menjen be a kismama "feleslegesen",mint későn.Szóval szerintem mindenképpen menj be a kórházba vagy a dokidhoz.
2013. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Orvos azonnal legalább te is megnyugszol
2013. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza a dokitol. Meg van a baba. Kaptam gyógyszert. Most 5 hetes t napos 11 x8 mm ez jó? Egy hét múlva nenni kell megint. Mondta ha verezni kezde nagyon azonnal kprhaz. Szerintetek lehet baj??
2013. febr. 27. 09:11
 8/16 anonim ***** válasza:
És mit mondott a doki mitől lehet? Nem feltétlen van gond, de mivel már egyszer megtörtént a vetélés, így nagyobb rá az esélyed sajnos!
2013. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj.Most fő a nyugalom.Én is arra vagyok "ítélve":)Milyen gyógyszert kaptál?
2013. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Pihi van! Fekszek! Mondjuk megfőztem :) valami U betüs párom egyből bevite a gyógyszertárba! Meg kelet rendelni délután meg lesz és megirom! Félek de mondom mindig a kis pocakkakonknak hogy legyen erős!! :) remélem a gyógyszer jó lesz és segít!!
2013. febr. 27. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!