Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra kiírt kismamik Ki...

Márciusra kiírt kismamik Ki hol fog szülni? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia! miskolcon a semmelweisben szülök, 28-ára vagyok kiírva. remélem 1-2 héttel előbb jön! sajnos egyre nehezebben bírom, de mikor kismamákkal találkozom,mindig szerencsésnek érzem magam, h. nem vizesedem, nem dagadok, nem romlanak a fogaim és a keményedést hírből sem ismerem. persze ezek nélkül sem sétagalopp, mert lihegek, hamar fáradok, derekam kevésbé ellenálló, és fáj a "pisilőm " :)

mindent egybevetve alig várom, h. kint legyen! ;)

2013. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igaz én április 10re vagyok kiírva de remélem március végén meg lesz jó kis szülinapi ajándék lenne :D
2013. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
péterfyben császároznak 12én..már várom h túl legyek rajta:)
2013. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia! miskolcon a semmelweisben szülök, 28-ára vagyok kiírva. remélem 1-2 héttel előbb jön! sajnos egyre nehezebben bírom, de mikor kismamákkal találkozom,mindig szerencsésnek érzem magam, h. nem vizesedem, nem dagadok, nem romlanak a fogaim és a keményedést hírből sem ismerem. persze ezek nélkül sem sétagalopp, mert lihegek, hamar fáradok, derekam kevésbé ellenálló, és fáj a "pisilőm " :)

mindent egybevetve alig várom, h. kint legyen! ;)

2013. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok le maradt Veszprémben fogok szülni. Nehezen alszom éjszaka és egyre nyűgösebb vagyok
2013. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi a duplázásért!
2013. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát már én is egyre nehezebben bírom, és érdekes, hogy a szoptatástól jobban félek, mint a szüléstől...
2013. febr. 28. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:

23-ra vagyok kiírva.

Ma folyamatosan keményedek,már olyan mintha izomláz lenne a pocimba:S

Kislányom faros,kicsit félek a szüléstől ez miatt:S

Hát le se írom,de nekem már minden bajom van:S

Tatabányán fogok szülni.

2013. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én holnapra vagyok kiírva... gondolhatjátok :)) a kisasszony semmi jelét nem mutatja, hogy meg akarna születni.

a picit a 39. héten 3100 grammra becsülték.

kb 20 kilót híztam, ami nem is rossz ahhoz képest, hogy végig zabáltam az egész terhességet :) csak legyen már vége... :)

egyébként Bp.-n a Szent Imrében fogok szülni.

ti mennyit híztatok eddig?

2013. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Március 17-re vagyok kiírva, de még jóslóim sincsenek. Azért nem bánnám ha nem várná ki a 40. hetet, nagyon várom már, hogy lássam. Elég fárdékony vagyok és estére már megfájdul a derekam is. A lányomat 3370 grammra becsülték tegnapelőtt és 9 kilót híztam (ugyanannyit, mint anno az anyukám velem).
2013. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!