Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor nő a baba?...

Milyen érzés mikor nő a baba? Hasonló, mintha fel lennék puffadva?

Figyelt kérdés
mikortól lehet érezni?
2009. szept. 11. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis :-)
2009. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem érzed, hogy nő a baba, max a hasadon tapasztalod, meg hogy egyre többet mocorog, rugdos. Én kb. 20. héttől kezdtem el úgy igazán érezni, hogy tényleg lakik ott bent valaki, bár már korábban is nőtt a hasim.

Mostmár inkább ahhoz hasonlíthatnám, hogy úgy kell sokszor cipelni a pocim, mint a mesében, mikor a farkasból kiszedték a kisgidákat és kővel tömték tele a hasát.:o) Nekem valahogy ez ugrott be az érzésről elsőre. Persze nem szószoros értelemben. Amikor alszik a lelkem, semmi extra, max a hasidtól nehézkes lehajolni, zoknit felvenni stb. de amikor kinyomja magát... mintha egy dinnye lenne a hasim helyén... De ez a legjobb érzés!! Mikor tudod, hogy ketten vagytok. Egyáltalán nem olyan, mintha fel lennél puffadva.

2009. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Tök tuti érzés, főleg, mikor verekedik odabent. Az enyémet tegnap le sem lehetett volna csapni, de ma is elég virgonc. Ilyenkor mindig vigyorgok magamban, mint egy vadalma. Azt, hogy nő, azt nem érzed, csak azt, hogy miket csinál odabent.


21 hetes pocis

2009. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21 hetesen még nem verekszik a baba a pocakban, szerintem ennyi idős terhesen örülhetsz, ha egy nap 1-2szer érzed MOZOGNI!!! Verekedni esetleg majd 30-32 hetesen fogod érezni, addig csak mocorog, mivel elég sok szabad helye van.
2009. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!