Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion hüvelykúp? Használta...

Klion hüvelykúp? Használta valaki?

Figyelt kérdés
12 hetes 1 napos terhes vagyok, dokim ma felírt Klion hüvelykúpot. Kicsit félek használni, ugye nem lesz baj belőle?Nagyon sok folyásom van, sárgás és sűrű, és néha égő érzés társul hozzá. Merjem használni?Volt aki ennyi idősen hazsnálta?Ez nem az a hüvelytabletta, hanem rendes kúp!

2013. febr. 28. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kezdd el a kúrát, mert egy felszálló fertőzés nagy bajt csinálhat!


Én is használtam, semmi gond nem volt :)

2013. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Használd nyugodtan, nem lesz semmi baj:) Nekem is folyás miatt írták fel, de nem segített.


Kétlányos 29hkm.

2013. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Kicsit megnyugodtam!Csaka zért ijedtem emg, mert az első 3 hónapban nem lehet használni, és én még csak 12+1 vagyok, még lenne 6 nap a betöltésig!
2013. febr. 28. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Betöltötted már tegnap! Ne aggódj:) Előző voltam:)
2013. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod.Nekem nagyon bevált,már az első kúp után éreztem a hatását.
2013. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy le leszek pontozva, de én 16 hetesen használtam, és nekem annyira erősnek bizonyult, hogy irritálta a hüvelyfalat, és kicsit véreztem tőle. A dokit kérdeztem, azt mondta, hogy ez teljesen normális. Ha ilyet tapasztalsz, akkor ne ijedj meg, de akkor hívd fel az orvost, hogy megnyugtasson.
2013. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó neked is!Régebben egy csomó ilyet elhasználtam, mire rendesen kiírtottuk ezt a nyavaját, én szerencsére nem véreztem tőle, de kitudja lehet most ez is más lesz!Bár az a tabletta formájú volt, nem ez a kúp!
2013. márc. 1. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!