Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, Kismamák! Milyen...

Anyukák, Kismamák! Milyen nemű babát szerettetek vagy szeretnétek és aztán mi lett vagy lesz?

Figyelt kérdés

Tudom az a fő, hogy egészséges legyen a pici!

De mégis akik a szivűk mélyén jobban szerettek volna kisfiú, vagy lányt végül teljesült a vágyuk??? :)

Mit szoltatok amikor kiderült a neme???

Akiknek nem az lett amit jobban szerettek volna csalódottak voltak???



2013. febr. 28. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Mi mindenképpen fiút akartunk, rettegtünk attól, hoyg lány lesz, de szerencsére fiú lett.
2013. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lanyka! :) úgy érezzük mindketten, nonapon majd kiderul! :) jo kis ajandek lesz :D
2013. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre valamiért lányt szerettem volna, párom fiút és végül lány lett. Párom először kétségbe esett, hogy mit kezd majd egy lánnyal, de nélküle már el se tudja képzelni az életét.

Most fordult a kocka, én szeretnék fiút, ő meg lányt és még nem tudjuk a nemét :)

17 hetes vagyok

2013. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre fiút szerettem volna és az is lett. Másodszorra én inkább fiút szerettem volna megint, de csak praktikussági okokból, igazából mindegy volt. A férjem inkább kislány felé hajlott és az is lett. Mindkettőt imádom az első perctől kezdve.

Azt azért megjegyezném, hogy az elsőnél sem bántam volna ha kislány, csak inkább fiús anyukának éreztem magam.

2013. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiút szerettem volna a páromnak mindegy volt! Aztán a 19.héten kiderült hogy lány,fél percig voltam "csalódott"!:D

Már 3éves,de 1000fiút kitesz imádom!!!

2013. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
elsőre mindegy volt ,és fiu lett .másodikra kislányt szeretem volna és fiu lett ,harmadikra kislányt szeretem volna és kislány lett.
2013. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
mi fiut szerettunk volna elsore es 2 hete 19 hetesen derult ki hogy fiu lesz! kovetkezonek majd lanyt szeretnenk kistesonak!
2013. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Katucika0912 ***** válasza:
100%

Én kislányt szerettem volna , aztán 12 hetesen az orvos azt mondta genetikain hogy ha nagyon kéne mondania valamit ; kislány !

Aztán a 16 hetes ultrahangon azt mondták kisfiú ! Kicsit csalódott voltam de gyorsan hozzászoktam , úgy mentem szülni 36+4 re hogy az orvos megkérdezte , tudom mi lesz ?

Mondtam neki : na ná :) kisfiú : Botond

9 hónappal ezelőtt életet adtam kislányomnak :)

Én vagyok a világ legboldogabb anyája :) megjegyzem ha Boti lett volna akkor is ugyan ilyen boldog lennék :)

2013. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!