Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héten 12mm es petezsák,...

Manócskaah kérdése:

6. héten 12mm es petezsák, embrionális elem nem található, ez normális?

Figyelt kérdés
Január 17.én volt az utolsó menstruációm,egyszer nem védekeztünk a párommal ez volt február 1.én.Ekkor estem teherbe mert több alkalom nem volt hogynem védekeztünk.Tegnap voltam orvosnál és még mindig nem lát embriót.Szerintetek már nem is lesz? Egy hét mulva kell visza mennem.köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 1. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De még lehet. Sőt... nekem is csak 8 hetesen látták a lányomat.

De ha csak egyszer nem védekeztetek, akkor gondolom nem terveztétek a terhességet ugye?

2013. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi!

Nem terveztük,mert 3hónapos a kislányunk

2013. márc. 1. 16:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Még lehet, hoyg lesz ha nem elég profi a gépe akkor simán lehet még.
2013. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Hú és akkor mi a baba sorsa?
2013. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
elég profi a gépe. A magán dokim nézte.az 5.héten még petezsák sem volt.a fogantatás pedig február 1.az már igen csak egy hónap,szerintem már látszódnia kéne az embriónak,nem?
2013. márc. 1. 17:01
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudom,egyenlőre az sem biztos hogy fog fejlődni tovább a terhesség.a másik probléma hogy császárral szültem,és legalább egy évet kéne,kellett volna várnom hogy újra teherbe essek.Nem szeretném hogy baja legyen a babának vagy nekem.tanácstalan vagyok egyenlőre a sorsáról:/
2013. márc. 1. 17:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát első gondolatom az volt, hogy ez nem lesz baba, viszont szerintem ha a múlt héten a petezsák sem látszott, akkor még jó esély van rá, hogy kifejlődik benne. De az is lehet, hogy nem elég "érett" még rá a szervezeted és mégse...

Mindenesetre a császár miatt ne izgulj! Nekem a legjobb barátnőmnek 3 fia van, az egyik 6, a másik 4, a harmadik 3 éves és már az első is császár volt ÉS a két kicsi között napra pontosan 1 év van. Ők is csak egyszer nem védekeztek... :) Bár a hasfala nagyon csúnyán elnyúlt és plasztikázni kellett (ez azért nagyban alkati kérdés is - ő rengeteget hízott a terhességek alatt plusz nagyon alacsony is), semmi gondja nem volt a hegekkel és a várandóssággal a harmadiknál sem, pedig egy percet nem tudott pihenni a két nagyobb mellett, gondolhatod! :)


Azért majd írd meg mi lett, kíváncsi vagyok :)

2013. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb ott lesz!
2013. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Na, mi a helyzet? Lett baba a petezsákban?
2013. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nálunk is hasonló,bonyolult a helyzet annyiban,hogy nekem inszemináció történt.

Az utolsó mensim első napja jan.5.Az inszemet 17.napon történt,rá 14.napra azaz ciklusom 31.napján reggel halvány pozit teszteltem.Várni kellett.38.napon a hcg.123,40 szép lett.A múlthéten voltunk hétfőn uh.-n azaz 59.napon-8héten az utolsó mensi első napja szerint.A doki nem tudott magánba megnézni a Kórházba nézett meg szar géppel azonnal megtalálta a 15mm petezsákot hüvelyin,hasi uh.-is.Látta rajtam az aggodalmat számoltunk vissza nyugalom késői baba 5-6hét közötti állapotnak felel meg.Holnap megyünk uh.-ra nagyon félek a cickóim beduzzadva lufik.

Te kérdező azóta mi van veletek?Puszi

2013. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!