Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes vagyok. Algopyrint...

34hetes vagyok. Algopyrint vettem be fogfájásra. Napi 3-at. Fogorvosnál már voltam. Ugye nem árt ez a babának?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg Algopirynt bevehetsz, nekem is ezt javasolta az orvosom, ha muszáj, akkor ezt szedjem. De a napi 3 kicsit sok, nekem egyet mondtak, azt is csak ha muszáj. Azért ha csak 1-2 napig csináltad, nem hiszem, hogy nagy baj lehet belőle.
2008. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz baj.amelyik gyógyszer szedhető, azt nyugodta lehet a megadott mennyiségben szedni.az algopirint , ha jól tudom 4óránként lehet szedni, szóval egy nap 6-ot.és inkább a tabletta, mint esetleg a tartós fájdalomtól a láz.ezt nekem az orvosom mondta.azért menj el fogdokihoz.

boldog babavárást ,33hetes kismama

2008. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg a gyógyszer tájékoztatóra rá van írva de úgy tudom hogy az első 3 hó-ban és az utolsó 3hóban nem ajánlott! Inkább Panadolt szedjél azt kismamák is bármikor szedhetik! De ezen ne rágódj nem hetekig szedted gondolom csak pár alkalommal! Inkább PANADOL azt lehet bármelyik időszakba!!
2008. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lett baja, igaz?
2010. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!