Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen 3100-as méhszáj,...

21 hetesen 3100-as méhszáj, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
a doki azt mondta nincs gond ,így gondolom én is de azért nem korai még, 2-ik baba.
2013. márc. 1. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ennyi volt a 2. babánál félidősen és még a 39. héten is, a császár előtt fél órával ;-)

További szépeket! :)

2013. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mi is császárosok leszünk :-).
2013. márc. 1. 18:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Többedik terhességeimnél nekem is jó korán kezdett nyílni, de nem lett gond, időre születtek.
2013. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekem 3 hete vették észre akkor a 20. hétben jártam,hogy nyitva a külső méhszájam (első baba). Orvosom tanácsára 3 hétig feküdtem,pihentem és a mai kontrollon azt mondta "sokkal jobb a helyzet",nem nyílt tovább. Elvileg bármit csinálhatok, dolgozni is visszamehetek. Ti mit javasoltok? A szexet is elfelejtettem megkérdezni,annyira izgultam,hogy minden rendben legyen! Szerintetek lehet (nagyon kívánós lettem)? Mire kell még figyeljek?
2013. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nekem csak annyit mondott a dokim hogy az még jó ,mondtam hogy a baba sokat a hüvelyemnél motoszkál ,mondta hogy megnézi a méhszájat és mikor diktálta az asszisztensnőnek akkor nekem ilyen megnyugtató arccal csak ennyit mondott hogy ez jó és hogy csak 1 hónap múlva elég ha találkozunk persze ha addig nincs panaszom ,a sexet én is elfelejtettem megkérdezni de mi már úgy hozzá vagyunk szokva hogy nem lehet, hogy már kérdezni is elfelejtem :-)pedig a hétvégén nagyon de nagyon :-)))),de ez van ,további tapasztalatokat is szívesen vennék .
2013. márc. 4. 18:52
 6/14 anonim válasza:
Ezt nem értem! Hogy-hogy hozzászoktatok ahhoz,hogy nem lehet? Ezt az orvos mivel indokolta?
2013. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a 12 hetes uh nem lett jó és amnióra kellet menni utána 2 hétig tilos a házas élet mi ezt meg hosszabbítottuk most meg valahogy normális hogy nem a méhszáj miatt ,és az előző babánál is el voltunk tiltva egymástól mert véreztem de akkor nem is volt baj nem kellet magyarázkodnom ha nem kívántam de most bajba vagyok mert néha jobban kívánom mint a férjem :-)),de nekünk már csak így van de leírtam a kis könyvbe egy post it-ra hogy legközelebb megkérdezem a dokit mert azért a végéig még sok van :-)))remélem ennél jobban már nem nyílik csak majd a végén .
2013. márc. 4. 19:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 20 hetesen 3100 volt az ertekem de azt mondta a doki aki szult mar annak altalaban ez normalis.Utana 26.hettol 2100.Most 39 hetes vagyok es meg mindig 2100.Magneziumot szedtem ra.Mostmar inkabb attol felek,hogy tul hordom:-)
2013. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

19 hetesen volt 3100 a méhszájértékem, 4 héttel később már 2100.

Igen,még korai. Én sokat pihentem,a fertőzések elkerülése érdekében kerültük a szex-et,használtam kúpot,és sok a doki által felírt mg dupláját ettem,mert ha nem így tettem,akkor éreztem megint a nyilalásokat a hüvelyben,amik a nyílást jelezték. Szerencsére minden hónapban a 2100 -as érték volt,a 32. héten nézte a doki utoljára.

Ez a 4. gyerkőcnél volt. Nagyon reménykedtem,hogy ne legyen koraszülés,végül a 39. hét végén született meg a kicsi :-)

A 34. héttől megint aktív voltam és csökkenteni kezdtem a mg mennyiségét,majd a 36. héten teljesen elhagytam.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)

2013. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is 3100 21 hetesen, 3. baba, de a másodikkal is így volt, mégis túlhordtam, 42. héten szültem.

A doki nekem is azt mondta, hogy ez normális, sexelni lehet, csak sok magnéziumot javasolt, hogy keményedés azért ne legyen.

3100 érték azt jelenti, hogy a külső méhszáj egy ujjnyira nyitva, a belső méhszáj teljesen zárt, a méhnyak pedig nincs megrövidülve, teljesen jó.

Jó babavárást!

2013. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!