Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama esküvői ruhát keresek,...

Kismama esküvői ruhát keresek, ki-hol-mit tud? Olcsóbb ha veszek aztán eladom, mintha kölcsönöznék?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha veszel egyet, azt pont az esküvő előtt kellene 1 héttel venni, hogy jó legyen, mert hamar kihízza az ember, de utánna nagyon nehéz eladni!

A kölcsönzőben rád igazítják, nem kell foglalkozni vele hogy utánna hogy menyiért adod el!

2013. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Júliusban 25 hetesen mentem férjhez. Nekem normál 2 részes menyasszonyi ruhám volt. Azt hittem, hogy majd csak a kismama fazonok lesznek jók, de a kölcsönzős mondta, hogy előbb próbáljak rendes ruhát. Örülök, hogy így lett. Kényelmes volt a ruha, mert a felső rész fűzős volt, nem kellett rámfeszíteni, a szoknya pedig a hasam fölött volt megkötve. Szépen látszott benne a pocakom és igazi menyasszony is lehettem :)


Próbálj fel te is pár ruhát, aztán dönts! Jó keresgélést!

2013. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vaterán kettőt is látok:

[link]

Teszveszen négyet:

[link]

apródon 36-ot:

[link]


Hány hetes leszel az esküvődön?

2013. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!