Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November elejére kiirt kismamá...

November elejére kiirt kismamák hogy vagytok? Megmondták már a pocaklakó nemét?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!:-)Pont tegnap tudtuk meg,hogy kislány lessz.Én Dec.8-ra vagyok kiírva,mostanában igen érzékeny vagyok és baromira megtudok sértődni bármin!:-(Már alig várom,hogy elmúljanak ezek az érzelmi "hullámvasutak,,.:-)Te,hogy viseled?BOLDOG BABAVÁRÁST:-)
2009. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én November 16-ra vagyok kiírva,és nagyon változóan vagyok.Az első öt hónap során sokat voltam rosszul,és hányós is voltam.Most így 30 hetesen már általában jól vagyok,de egyre fáradékonyabban.Nálunk tutira mondták a fiút,aki még mindig ül a pocimban,így azon izgulunk,hogy megfordul-e.Nem szeretnék császárral szülni,pedig a faros szülést nem nagyon engedik állítólag a komplikáicók miatt.

2009. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiú lesz és november közepén kell jönnie valamikor, 21 hetesen tudtam meg a nemét, addig nem vettem neki semmit, utána lettek fiús dolgai, most éppen azon bajlódunk, hogyan kell összerakni az ágyat, csak lengyel leírás van hozzá.
2009. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nov 6-ra vok kiirva!22hetesen mondták kislány holnap megyek uhra már nagyon izgulok remélem jól van és még mindig kislány!!!30 hetesen nekem még harántfekvésbe volt én is szeretném ha már befordult volna !egyébként jól érzem magam!
2009. szept. 13. 07:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Mi november 15-re vagyunk kiírva és Hanna babánk van:)A genetikai uh-n derült ki, hogy leányzó.Fáradékony vagyok és nehézkesen megy a mozgás,de azért tornázom, nagytakarítom- szépen komótosan:)Mindenkinek kitartás a hátralévő rövid időre!
2009. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jaj de jó :) én nov.1-re vagyok kiirva viszont a szülinapom meg nov.6 :))


Nekünk is csajos, de én nem szeretném ha nov.1-én születne :( halottak napja:(

inkább előtte még.

Nekem is haránt és farfekvés között váltakozik egyenlőre, remélem megfordul mostmár rendes irányba!!nem sok ideje van már!

2009. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi nov.9-re vagyunk kiírva, és a 18. héttől minden hónapban mutatta, hogy ő kisfiú. Én szerencsésen megúsztam, a tipikus "terhességi tünetek" elkerültek, teljesen jól voltam és vagyok a mai napig, bár már nagyon nagy a hasam. Viszont még mindig dolgozom, igaz, irodai munkát, de a jövő héttől (32. héttől) már csak 4 órában a hónap végéig, aztán az utolsó másfél hónapban már nem fogok bejárni. De én nagyon szerencsésnek mondhatom magam, mert mindent ugyanúgy csinálok, mint terhességem előtt. Nektek is problémamentes és további boldog babavárást kívánok.

Ja, és még nekem végig csücsült a kismanóm, remélem megfordul, én sem akarok császárt :-(

2009. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi november 5-re vagyunk kiírva, és kislány lesz. rengeteget mocorog, de a terhességem minden egyes pillanatát nagyon-nagyon élvezem. a napokban megyünk 32 hetes uh-ra, remélem már fejjel lefelé lesz, bár kételkedem benne, mert majd' kirúgja sokszor az oldalamat a kis drágám. jó pihenést és kitartást nektek, boldog várakozást!

2009. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!