Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvosom van 35 hetes...

Magánorvosom van 35 hetes terhes vagyok és döntenem kéne, hogy fogadjak-e Szülésznőt. Ez lesz az első szülésem és a legjobbat szeretném, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekenm is magánorvosom van és sokat gondolkodtam a szülésznő dolgon.Sokan ajánlották,hogy érdemes fogadni.Én nem tettem végül.Senkit nem ismerek közülük,csak ajánlani tudtak volna.Úgy döntöttem nem fogadok.Meglátjuk milyen lesz,mennyire törődik majd velünk aki éppen ott lesz.Ha meg leszek vele elégedve,akkor adok neki hálapénzt,ha nem akkor meg nem kap semmit.
2008. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 szülésből mindháromszor volt fogadott orvosunk, fogadott szülésznőnk sosem!

Mindig az ügyeletes szülésznő volt az aki a lelkét is kitette! Az első szülésnél a doki csak a köldökzsinór vágásra érkezett. A másodiknál másik volt, az egyszer beköszönt, egyszer az epidurálra kisérte az anesztest, aztán már csak vágott, és varrt! A harmadiknál megint más dokink volt: SK csinálta az epidurált, még ő volt a legtöbbet jelen! Akkor már vágni se kellett, szerencsére a szülésznő lebeszélte róla!

Mindent egybevetve két asszonnyal két kórházban (MÁV, Péterfy) a szülésznők előtt le a kalappal! Mindig az volt aki ügyelt, és soha nem vártak el semmit!

2008. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
örülök az előttem szóló hozzászólásának, mert épp én is ezen a szülésznő dolgon filózom, s pont a MÁV kórházban fogok szülni én is.. Bár nekem ajánlottak ott egy szülésznőt, nála szült a sógornőm is, és Ő áradozott Róla.. férjét nem engedték be vele, mert influenza járvány volt, s végig a szülésznő tartotta benne a lelket.. az orvos állitólag csak a fényképezőt kezelte.. :-) én szerintem fogadni fogok szülésznőt.. de szerintem is mindegyik előtt le a kalappal. csak jót hallottam eddig én is..
2008. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is fogadok szulesznot, mert nem szeretném, ha a műszakváltások alatt 4 különböző sz.nő legyen, aki velem foglalkozik és őt ajánlották és szimpatikus is, tehát nincs kockázat, hogy egy banyával szüljek, aki esetleg nem is szimpi.
2008. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!