Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett egy negatív tesztem de...

Lett egy negatív tesztem de attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A februári mensim kimaradt a ciklusom 28 napos.a 28-adik napon elment az orvoshoz és azt mondta nem lát terhességet csináljak egy tesztet.Negatív lett.Ám most kellene megjönnie a márciusi mensimnek és megint úgy néz ki hogy nem fog megjönni.sűrűn kell pisilnem borzasztóan gyorsan változik a hangulatom vannak émejgéseim meg hányingerem.ha hétfőig nem jön meg megyek az orvoshoz.nagyon feszül a hasam és van sűrű folyásom is.a mellbimbó udvaromon kissebb mirigyek jöttek ki.Szerintetek lehet baba?
2013. márc. 9. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mért nem csinálsz tesztet? Simán jöhet a baba!

Minden jót!

2013. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok a tesztelés híve.annyi embert hallottam már hogy nem jót mutat.és félek attól is hogy nem-e csak a fogamzásgátlótól van ez az egész.bár már szedem évek óta szünetekkel.mértem a hőmet is de 36.8-nál fentebb nem megy.úgyhogy várok...és kíváncsian várom a véleményeteket... :)
2013. márc. 9. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy tesztet mindenképp megér a dolog. Ha negatív, és nem jön meg, újra dokihoz kell menned! Lehet, hogy sok esetben nem mutatja ki a teszt, de még mindig biztosabb, mint a netezők válasza látatlanban...
2013. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen véleményt vársz erre a kérdésre, nem is értem?!
2013. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!