Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 nap késés után a 25-ös...

Nikol4 kérdése:

5 nap késés után a 25-ös x-epill és a neten rendelt 25-ös one stepp nagyon halványan pozitív, a 10-es érzékenységű one stepp meg negatív, akkor msot terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Elvileg március 5-én kellett volna megjönnie, de nem jött meg, érzékeny volt a bimbóm, meg volt tegnap reggeli rosszullét, meg a puffadás iszonyatosan kínoz pár napja. A tesztek mégis csak nagyon halványan mutattak valamit. A férjem is, és más is látta, nem csak én képzeltem be! :D Nem értem, mert ha vannak tünetek, akkor miért nem mutatja erősebben a teszt a terhességet? Merthogy a tüneteket a Hcg hormon okozza, nem? A Jónás módszert most próbáltuk ki először, a Jónás napom február 26-án volt, azaz 1 héttel a nemvárt előtt! Ha akkor foganhatott meg, akkor nem korai az, ha valamit mutat a teszt? Ugyanis a luteális fázis általában 14 nap, ami a 26-át nézve még odébb van (12-én). Már nagyon össze vagyok zavarodva! KÉREK EGY KIS SEGÍTSÉGET! Ki it gondol? Mi lehet a halvány teszt oka? Előre is köszönöm a segítséget.
2013. márc. 10. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szerintem a halvány teszt oka az, hogy még nem rég ágyazódott be:) simán lehet, ha feltesszük, hogy 26.-a volt a ti napotok.

várj két napot, tesztelj reggel, és meglátod, lesz-e csík.

2013. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! De akkor azt nem értem, hogy a tünetek megjelenhetnek, úgy, hogy a teszt ennyire halovány???? Mindenképpen fogok még tesztelni, csak az a Baj, hogy most hólyaggyulladásom van, s nem tudok kellő mennyiségű pisit összegyűjteni, mert sűrűn kell wc-re menni, még este is! a teszt előtt is fél éjfélkor pisiltem aztán 5 percel 4 előtt ébredtem, s akkor csináltam a tesztet! Lehet h nem volt elég a hcg koncentrálódásához! nem tudom...
2013. márc. 10. 12:07
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem a tünetek egy részét kicsit bebeszéled, ami nem bántás, előfordul. a melleid fájhatnak mensestől is stb., ezen kár agyalni, egy pár nap múlva megismételt teszt segíthet. sokkal több türelemre lesz szükséged utána, szóval kezdheted gyakorolni:)))
2013. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon halvány volt az X-epil 5 nap késés után, de minden ok volt!
2013. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!nekem 4.én kellett volna megjönni.

5-én teszteltem,elég jòl làtthatò pozitivat kaptam.de nem egyből jött ki csak kb 2perc utàn.ma csinàltam mèg egyet ami nagyon erős lett és egyből làtthatò volt.

Elvileg csak egynap külömbség van köztünk.ha ma csinàlsz még egyet biztos ki kell muttatnia ha terhes vagy!

2013. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ! Akinek sikerült, boldog babavárást kívánok! Nem igen tudom azt beképzelni, hogy úgy fel vagyok puffadva, hogy akkora a hasam mint egy 5 hónapos terhesnek.... a bimbóm érzékenysége már elmúlt, de a szédülések megvannak, nem azt mondom, hogy állandóan, de időnként! Szerintem semmi értelme nem lenne becsapni saját magamat! Na mind1, csak annak az okát szerettem volna megtudni, hogy miért lehet ennyire halovány? Remélem nincs gond, nem képzelem be, s tényleg baba van dologba! A tesztet meg ma hajnalban csináltam, most várni fogok szerintem 2-3 napot az újratesztelédig!
2013. márc. 10. 14:25
 7/19 A kérdező kommentje:
Ma, 6. napja késik, néztem tesztet, de ugyan olyan halvány! Befolyásolhatja ezta hólyaggyulladás? Gyakran járok pisilni, lehet, hogy nem tud annyi Hcg termelődni???? Mostmár komolyan nem értem miért ugyan olyan halvány 2 nap elteltével is!
2013. márc. 11. 11:17
 8/19 anonim ***** válasza:

szerintem nem befolyásolja, nekem délutániból lett pl. csíkos.

két-három naponta kell erősödnie.

egy képet feldobhatnál.

2013. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom miért nem erősödik.... de itt vannak a szombati és a mai tesztem képei!

[link] ez a legelső tesztem volt..nagyon kell nézni, de negatívan jobban látni!

[link] ez a mai tesztem, kicsit erősebb, de nem az igazi még mindig szerintem!

[link] ez ugyanaz a teszt mint az előző, csak más szögből! :D

Véleményeket kérnék...szerintetek mi lehet a "gond"????

2013. márc. 12. 10:14
 10/19 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy van gond, végül is csíkos, és erősebb :) sok mindent nem tudsz tenni, minthogy vársz, és néha tesztelsz. drukk:))
2013. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!