Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatra tényleg káros a...

A magzatra tényleg káros a spermium?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam és ezt a híres DR.Hamvas Ferenc nőgyógyász nyilatkozta!!!Azt mondta hogy koraszülést okoz és a spermiumban lévő mittudom én milyen valami meg spontán vetélést!!!! Nekem ez annyira fura!!!

Egyébként a magzat mit érez az aktusból?

Köszönöm a válaszokat!!


2013. márc. 10. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A sperma valóban tartalmaz prosztaglandint, ami megindíthatja a szülést/vetélést, szóval van benne valami.
2013. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


A spermától elkezdhet kitágulni a méhnyak, és elindíthatja a szülést. De persze azért nem egy oxitocin.

2013. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem káros a magzatra, csak (elég ritkán) koraszülést okozhat. De nekem pl. minden terhességemnél hamar elkezdett nyílni a méhszájam, a doki mégsem tiltott el a szextől (semmilyen formájától), és ennek ellenére sem születtek idő előtt a gyermekeim. Általában akkor indíthatja be a szülést, ha a dolgok már egyébként is olyan fázisban vannak... És amúgy maga az aktus sem rossz a babának (ha a hasat nem nyomják meg), sőt, állítólag az orgazmust kifejezetten élvezi ő is (elringatja).
2013. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!