Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatokat kell a...

Milyen vizsgálatokat kell a terhesség alatt megcsináltatni és mikor?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és egyelőre csak a 12.heti genetikai vizsgálaton voltam. Bár van kiskönyvem már, számomra nem egyértelmű miket kell megcsináltatni. Segítenétek légyszi?
2009. szept. 14. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! 16.héten kell menned AFP-re, ez vérvetel. Aztán 18.héten ismét uh., majd én a 23.héten voltam cukorterheléses vizsgálaton, utána már csak a 30.héten kellett uh-ra menni. Valamikor a 31.hét után /már nem emlékszem pontosan, talán 33-34 hetesen / ellenanyagszűrés ismét, és a 36.héten az utolsó uh. Legalábbis nekem így kellett menni.

6 hónapos baba anyukája:)

2009. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam így volt: 12hetes genetikai uh; 16hetesen nagylabor AFP-vel és zsemlés cukor terhelés; 20hetesen genetikai uh; 24 hetesen vérvétel cukros lötyis terheléssel; 28hetesen vérvétel zsemlés cukor terheléssel; 32.héten uh; 36 hetesen kemetvétel+nagylaboros vérvétel+uh, közben 36.héttől CTG hetente egyszer.


37hetes pocis

2009. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt, sokat segítettetek :)!!
2009. szept. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!