Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35h. Km. vagyok ki mikorra...

35h. Km. vagyok ki mikorra szult meg? Van aki 40-ik hetre szult? Erdekel, kb mennyi idom van meg hatra, persze lehet, hogy mi is ki huzzuk addig, de vajon a statisztika mit mutatna?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

hiába írjuk le hogy mikor szültünk, ez babától, egyéntől és ezer dologtól függ. Lehet hogy már holnap szülsz, de lehet hogy még túl is hordod...

Egyébként én 40+2 napra szültem.

2009. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy van idöd.

Nekem fájást mutatott az nst a 38.héten mégis 40+6 ra született meg a lányom.

2009. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En 39+3 napra szultem.
2009. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, én anno pont a 40.hétre a kiirt napra szültem. Most 35 hetes vagyok, és úgy érzem nem húzom már sokáig....
2009. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem a terhességem közepétől koraszuléssel fenyegetett a doki,mert kezdett rövidülni a méhnyak,aztán 36. hétre teljesen ki voltam nyilva és a fiam nagyon lenn volt.a doki azt mondta max 2 hét és meglesz a baba.hát én már mindent csináltam-nagytakarítás,melegvizes fürdő,szex,szekrénytologatás,emelgetés-de az én fiam nem akart kibújni még igy sem,és kerek 1 héttel hordtam túl.

szóval nem lehet tudni,mert én is ugy éreztem hogy elöbb meglesz.ezt csak ő dönti el.

könnyű szülést kívánok

2 hetes kiscsávó anyukája

2009. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 37. héten szültem a fiam.Elötte nap még nst-n voltam ami semmit nem mutatott.Kiszámíthatatlan:)

Könnyű szülést neked!

2009. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

veszélyeztetett terhes voltam,a doki már a terhesség elején mondta,hogy fel kell készülni egy 30-31 hetes szülésindulásra!30. héten be is kellet feküdnöm 1 hétre visszatartásra,meg tüdőérlelöt is kaptam!végül fájáshiány ,és enyhe szivhang lassulás miatt 41.hét 5.napján császároztak:)

könnyü szülést!

2 éves manó anyukája

2009. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én három nappal szültem a kiírt előtt, de így is indították magas vérnyomás és víz miatt, na meg rosszak voltak az nst-k.Pedig félidőtől nyíltam, 32. hétre teljesen ki voltam egy újjnyira nyílva, ez így maradt a 37. hétig, bár feküdtem csak.Aztán kórházba kerültem, és akkor elkezdtem lépcsőzni, meg minél többet talpon lenni, hátha rásegítek az indulásra, de semmi nem történt.Aztán mikor megvizsgáltak a 39. héten, már két újjnyira nyitva voltam, másnap indították a szülést, és 3 óra meglett a fiam.

Ha nem indítják, akkor akár még túl is hordhattam volna, de jobb így, mert rá volt csavarodva a zsinór a nyakára, és ezért voltak rosszak az nst-k.

Én is azt hittem hogy nem húzom végig, de mégis.

2009. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!