Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszájra tapadt méhlepényne...

A méhszájra tapadt méhlepénynek meddig kell elmozdulnia, és mikortól kell feküdni vele ha nem mozdul sehová? 21h km Tornázni szabad-e ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi vagyok, mert nekem elől mélyen fekvő, közel van a méhszájhoz.

18 hkm

2013. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tornázni biztos nem érdemes! Nem mondta a doki? Nekem külön szóltak, hogy kíméljem magam. Feküdnöm nem kellett miatta, de pl nem emelhettem és csak félgőzzel csinálhattam mindent.

Egyébként a helyzete folyamatosan változik, még jó helyre kerülhet.

2013. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom van. Nekem volt sajnos vérzésem is, amiatt szigorúan feküdnöm kellett. Épp ezért kell kímélned magad, mert ugye közel van a lepény a kijárathoz, és valakinél már kis megerőltetés is vérzést okozhat emiatt. De azt én is szeretném tudni, hogy most hogy már egyáltalán nincs vérzésem, így meddig kell feküdni... Én biztosan nem tornázgatok, örülök ha eljutok majd oda, hogy sétákat engedélyez a dokim :) 16 hkm
2013. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tornázni szigorúan tilos!!!!

Amúgy folyamatosan mozdul, ahogy nő a méh is, nekem 26 hetesen mondták, hogy most már jó helyen van.

Vigyázz magadra, és pihenj sokat, jó babavárást!

2013. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, amíg veszélyeztetve voltam, addig se torna, se házasélet, sok fekvés, de most hogy a 26. héten "felcsúszott" a lepény, azt mondta az orvos, normál terhességgel folytathatom tovább, könnyű sétákat javasol inkább csak, és módjával már lehet házaséletet élni.

Én ennyit tudok.

2013. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szülésig kell, hogy elmozduljon a méhszájról, ha nem megy onnan, akkor sajnos császár! a tornát szerintem is mellőzd, kíméld magad!
2013. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!