Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férfiak hogy viselik, ha a...

A férfiak hogy viselik, ha a terhesség alatt nincs hüvelyi együttlét? Az együttlét többi módjáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ezzel nem volt gondom :) Én még reptébe elkaptam a férjem,aki menekült előlem szó szerint.Magamat sem értettem,miért van ez.Mi végig szexeltünk,de csak óvatosan :)Ha ez nem lett volna,hogy a férjem kapható rá,akkor a maszturbálás mellett maradok.A férjemet pedig lerendeztem volna (ezt nem vesézem hogyan )
2013. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:DDD
2013. márc. 13. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz kevesebbet, de mi is szexelünk. Az első pár hétben amíg nem mertem, addig én segítettem rajta :)
2013. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Mi is végig szeretkeztük a terhességem, még a szülés előtti napon is.

Bele is őrültem volna, ha valami miatt tilos lett volna, így is a 6 hetet se bírtam kivárni.


De akinek nem javasolt a hüvelyi szex, nagyon sok lehetőség van, pl. mellek közé, fenékbe, szájjal, aki szereti lábfejjel stb.

Csak fantázia kérdése.

2013. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Még írhatsz ha van ötleted, szükségem lenne rá, hogy ne laposodjon el az együttlétünk.
2013. márc. 13. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi nem szexelhettünk, de azért minden nap megoldottam, hogy neki jó legyen.
2013. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi sem vittük túlzásba a dolgot, mert már volt egy vetélésem, így nagyon féltettük a babát. Talán 1-2-szer voltunk együtt a terhesség alatt.

A "többi módot" sem gyakoroltuk, mi úgy vagyunk ezzel, hogy úgy elveszti az értelmét a dolog, ha az egyikünk csak kényszerből, egyoldalúan szolgálja ki a másikat.

Kibírtuk, és ennél nagyobb áldozatokat is hoznánk a gyerekünkért :) Aztán a baba születése után (és persze a 6 hét lejárta után ) minden ment tovább a régiben.

2013. márc. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi minden terhességem alatt végig élhettünk házaséletet. De amikor nem volt túl nagy kedvem (a férjemnek pedig igen), vagy a szülés utáni időszakban én kényeztettem őt, kézzel + egy kis síkosítóval, ez is élvezetes, legalábbis én szeretek neki örömet okozni, ettől nem érzem magam robotnak vagy szolgának, mint ahogy sokan gondolják...
2013. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!