Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akad olyan köztetek, akinek...

Akad olyan köztetek, akinek az Elevit ahelyett, hogy csökkentette volna, inkább súlyosbította az émelygését?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én szedtem Elevitet, de nem hinném, hogy attól lett volna egész nap hányingerem! Nálad ez a helyzet?


7 hónapos kislány anyukája

2013. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, borzasztó sokat hánytam, majd Elevit helyett mást kezdtem el szedni és egyből megszűnt minden ilyen jellegű problémám. Más ismerősömnél is émelygést/hányást okozott az elevit, de van aki a gravidával járt így. Próbálj ki más vitamint, aztán majd meglátod.
2013. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Holnap töltöm a 8 hetet, kb. egy hete émelygek egész nap. Az Elevitet 2 hete szedem, és először azt hittem, azért késik az émelygéses időszakom (az előző gyerkőcökkel Elevit nélkül már az 5. héttől émelyegtem), de úgy tűnik, nem úsztam meg. Gondoltam, kipróbálom, hogy pár napig nem szedem, de ha az előzőkre alapozok, nincs hozzá köze. Csak kivagyok, mert nagyon gáz egész nap forgó gyomorral. :S :)
2013. márc. 14. 08:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van hozzá köze, lehet hogy nincs. Én terhesség nélkül is émelyegtem az Elevittől, amikor a próbálkozós időszakban szedtem. Váltottam Ladeevitre és attól nem émelyegtem még terhesen sem. Szerintem próbálj ki egy másik fajtát és meglátod.
2013. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor ma veszek egy másikat, ezt meg elteszem későbbre. :)
2013. márc. 14. 08:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen! Képtelen voltam a rosszullétek alatt beszedni az Elevitet!
2013. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Golan Trevize ***** válasza:

"az Elevit ahelyett, hogy csökkentette volna"


Az Elevit alapvetően nem arra van, hogy az émelygést csökkentse.

2013. márc. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elevitet nem próbáltam, de a Gravidával ugyanígy jártam. Kb. egy hete szedtem, amikor jött az émelygés, hányinger, hányás is, pedig csak a 13. héttől kezdtem el. Nekem elmúlt, amikor másra váltottam.
2013. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én a fogantatás előtt már 4honappal elkezdtem szedni,azota is szedem,28hetet betöltöttem és egész terhességem tünetmentes,egyszer sem voltam rosszul és soha nem hánytam
2013. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Csak azért ne válts gyógyszert, mert más azt írja, hogy neki biztosan tőle van hányingere! A terhességtől van hányinger, nem a gyógyszertől! Ekkora baromságot! Ezen az oldalon sok hülyeséget tudnak összehordani!
2013. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!